• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 7745

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
poz,, visoko mi odvaja kvačilo (kuplung) a prilikom vožnje hoće i da stane a motor radi pa mu moram dati jači gas da vozi jeli otišla lamela i može li se ona kako štelovati jer mi se sad ne mijenja
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Prvo i osnovno nemoj tako voziti, probaj neka ti netko vidi ako se može naštelovati ako ne obavezno zamijeniti jer ovako uništavaš korpu i zamašnjak. To si nedavno nešto silovao ili se javlja kroz duži period sve jače?
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
ovo mi se javilo jutros pri oranju a sada ne može da vozi može li se poštelati
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
ima na donjem a na gornjem nisam ni gledao kad pustim kvačlo oslobodi se donji cilindar
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Pozdrav, u pitanju je zetor 7745 ima ih sa doboš i disk kocnica. Koje su se bolje pokazale. Mislim da si svi sa tzv
Teškom prednjom vučom.Možda bude neke kupovine pa da znam na šta da pripazim.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,733
Jedno teško pitanje [emoji16], Zetor 7745 90-ta god. sa navodno orginalnih 5000rs, originalnim zadnjim gumama 34" koje su zrele za zamjenu i isto tako lošijim prednjim gumama, prednjom hidraulikom, model rađen za njemačko tržište (odatle je i uvezen 92-ge god.), nije ništa sređivan za prodaju po pitanju limarije i motora.

Koja bi bila realna cijena tog traktora?

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
A kakav je vizualno, limarija, kabina, unutrašnjost kabine? Koja je kabina na njemu? Imaš li sliku ili link oglasa?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Ne ulazim u cijenu ali to je zadnji Zetorov proizvod koji je pogođen kak treba biti.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,733
Nema ga u oglasu trenutno, to sam ovak našao.
Vizualno je ok, sjedalo je podrapano ali to je najmanji problem. Sve ostalo u kabini radi.
Kolko ni se čini traktor nikad nije bio rastavljan niti je po njemu nešto extra šerafano.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,733
Imam jednu sliku
9c6abf1d863d7d8dfc630c8289ac8d15.jpg


Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Kolko ni se čini traktor nikad nije bio rastavljan niti je po njemu nešto extra šerafano.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
Sa jedne strane bolje da nije diran, a u drugu ruku to bu tebe dočekalo. Kak god, za njega ima dijelova i nisu pre skupi, a i sve si možeš doma napraviti.

Edit, traktorčić izgleda na oko bomba.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da neki dan mi je prijatelj dolje kupio 577 .
Pa sam i toga vidio da se prodaje .
Ovako ne izgleda loš al trebalo bi ga probat jer oni znaju ulja trošiti.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,733
Vidio si ga uživo ili negdje u oglasu?

@muha, kaj je moguće da mu je lamela još orginal sa 5000 rs?

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Moguče, naročito ako je gore kvačilo 310 i LuK lamela, a pošto ima prednji hidraulik (možda tvornički) onda su odmah u startu stavili i veču lamelu.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma na oglasu .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,733
Kojem?

Meni je kolega rekao za njega

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Na fb poznat mi je i čovjek.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh