• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 7745

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Ima još detalja koji su različiti

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
poz svima,dugo vremena mi prave problem koćnice na traktoru ali nikako da ga riješim dok je traktor hladan dobro koće a što se više zagrijava sve slabije tako da ga jedva zaustavim sve sam zamjenio cilindre i lamele u trubama ali ništa nisam dobio kad se zagrije potpuno izgubi silu koćenja
 

fordson

Član
Tu od
16 Kol 2011
Poruka
113
Zetor 7745, potrebno kučiste getribe i motor, nastradao traktor u prometnoj, da li tko ima ideje gdje bi se to dalo nabaviti te koja je uopće isplativost popravka.?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Ako ima neki član da je iz Prijedora pa da ti pogleda kod braće Damjanović na otpadu da nema šta. Oni inače imaju samo traktore na otpadu, ali uglavnom IMT, Ursus, poneki Zetor i one neke iz 50-ih i 60-ih godina raznih marki...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,932
To zadovoljstvo bi moglo premašiti pola vrijednosti tog traktora jer buš garant usput složil na motoru i mjenjaču generalku.
Ako limarijski nije ubit imaš traktor za idučih 10 godina bez greške
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Ima jedan u Petrinji na njuškalu šta ima dijelove samo Zetor i Ursus. Znam da za zetorov blok 5711, 5911 traži 6000 kuna. Potraži pa ga nazovi. Ako nema nabaviti će sigurno samo je pitanje koliko će tražiti novaca. Ako budeš radio generalku znam gdje ima originalnih zetorovih sklopova a jeftinijih nego šta su u većini trgovina zamjenski sklopovi.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Kolega nedavno kupio 7745, danas malo pričali i kaže da mu ne radi hidraulik dok ne isključi kardan.
Malo mi to čudno da tako radi a i njemu stvara probleme kad radi sa npr. roto branama ili malčerom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,932
Pumpa je predpostavljam ispod diferencijala, unutarnja?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,932
Najvjerojatnije je čim su razlike kad uključuje kardan.
Ja na takvog 7745 s unutarnjom pumpom nisam naletel. Misljenja sam da je nekaj neispravno.
Pump (ako je unutarnja) na takvom traktoru mora raditi sama ili istovremeno kad je kardan uključen i po mom ovde nekaj nije kak treba.
 

Milos5

Novi član
Tu od
14 Kol 2021
Poruka
1
Zdravo, kupio sam prednju vucu za Zetor 7745 i kada sam je namestio i probao traktor kao da pomalo gura prednje tockove(kao da nisu u koraku sa zadnjim) da li je to do zupcanika u prednjoj vuci, menjacu ili u gumama mozda?
 

memica2

Novi član
Tu od
7 Srp 2020
Poruka
17
Poz imam problem na zetor 7745 nije mi radio sat pa sam uzeo novi i sada nece ni nov okrenem zicu ona digne kazaljku do kraja i vrati imal neko neku semu kopcanja i stabi trebao pogledati ako neko ima neku info lp
 

9880

Novi član
Tu od
9 Tra 2022
Poruka
22
Pozdrav novi sam na forumu kupio sam landini 9880 turbo 99 god naprijed su mu 13.6.24 gume a nazad mislim da su 18 4 34 da li je to ispravno ili trebam mijenjati gume jer s tim nisam imao iskustva zbog sustizanja prednje i zadnje vuce
 

zetor7745

Novi član
Tu od
10 Stu 2022
Poruka
1
Imam problem na pogonu na zetoru 7745 kada ubacim na 4x4 pogon i pustim kvacilo cuje se zvuk iz mjenjaca kao da neki zupcanici ne ukalpaju ali kad vratim na zadnji pogon sve je ponovo u redu
 

Domsy

Novi član
Tu od
26 Tra 2021
Poruka
7
Pozdrav svima,
Imam problem na Zetoru 7745.
Klasični servo volan, odnio sam cilindar na reparaciju jer je propišao na sve strane.
Cilindar je repariran, ali kad sam ga namontirao volan se teško mota, a kad se počne motati cilindar kao da preskoči i onda se kotači krenu motati.
Zna li netko u čemu bi bio problem?
 

Najnoviji postovi

Na vrh