• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 8540

G

Gradacac

Guest
Pozdrav svima.
Imali neko iskustva ili kakva saznanja kakv je Zetor 8540.
Imam jedan u ponudi pa me zanima kakvi su to traktori.
Ovaj je u odlicnom stanju oko 1500 radnih sati.
Hvala
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
pozdrav
jel ko imam ovakav traktor stigo mi je prije nekih 7 dana kakva su iskustva koliko trosi i sl :)
 
Posljednje uređivanje:

Gradacac2

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
183
pozdrav
jel ko imam ovakav traktor stigo mi je prije nekih 7 dana kakva su iskustva koliko trosi i sl :)

Posto sam ja postavio temu i od kako je promijenjen izgled foruma nisam mogao da se ragistrujem i pored toga sto sam slao mejlove da mi se pomogne niko mi nije odgovorio pa sam se evo ponovo registrovo pod nivim imenom:evil:
Za traktor.
Po meni to je dobar traktor.Kabina prostrana i pregledna,
samo sto meni ne odgovara za moje potrebe.Za moje potrebe je prevelik.
A tebi sretno i da te dugo sluzi i novog da zaradi...uzdravlje:partyman:
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
do sad sto sam mogao utvrditi jeste da je kabina vrlo udobna i traktor se gotovo pa ne cuje (muzika ubi!!!) jel ko mozda imao 8540 ili 9540 da mi kaze gdje se mogu naci dijelovi za njega !!!!!:partyman:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
do sad sto sam mogao utvrditi jeste da je kabina vrlo udobna i traktor se gotovo pa ne cuje (muzika ubi!!!) jel ko mozda imao 8540 ili 9540 da mi kaze gdje se mogu naci dijelovi za njega !!!!!:partyman:

susjed od mog ujaka ima 9540 prvo su ga brzine mučile i sad nedavno hidraulika!

a dijelove ima Hubzin-promet d.o.o. Ivanec Križevački!
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
e sad me jos interesuje da li moze da se montira bilo koja kasika koja je bila na zetorima ili to ima negdje po prospektu :scratch
i na koliko je najbolje mijenjati ulje zbog turbine na njemu???:drinkers:
 

Gradacac2

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
183
e sad me jos interesuje da li moze da se montira bilo koja kasika koja je bila na zetorima ili to ima negdje po prospektu :scratch
i na koliko je najbolje mijenjati ulje zbog turbine na njemu???:drinkers:

Jarane,
zavisi koje ulje koristis.Ako koristis obicno ulje 15w40 onda na 250 sati(uljni filter obavezno zamijeni,pusti price svako dugo mijenjanje.obavezno mijenjaj filter kad mijenjas ulje) a ako je neko sinteticko ili polusinteticko onda po preporuci proizvodjaca.A za kasiku se valjda neko javi ko zna.
Pozdrav.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Jarane,
zavisi koje ulje koristis.Ako koristis obicno ulje 15w40 onda na 250 sati(uljni filter obavezno zamijeni,pusti price svako dugo mijenjanje.obavezno mijenjaj filter kad mijenjas ulje) a ako je neko sinteticko ili polusinteticko onda po preporuci proizvodjaca.A za kasiku se valjda neko javi ko zna.
Pozdrav.

inace ja mijenjam 3 puta u godini
u proljece, u pola ljeta i u jesen s tim da se filteri mijenjaju svaki put i normalno 15w40 ulje :D
 

Gradacac2

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
183
gdje si gledo taj traktor :D

jedno mjesto kod gradacca,da sad nikog ne reklamiram ovdje.
inace traktor je bio u super stanju.Samo sto je prevelik za moje potrebe.
da nisi ti mozda kupio taj traktor??
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
jedno mjesto kod gradacca,da sad nikog ne reklamiram ovdje.
inace traktor je bio u super stanju.Samo sto je prevelik za moje potrebe.
da nisi ti mozda kupio taj traktor??
jel slucajno u biberovom polju kod ibre sto ima jos maseya casea jd ....:rolleyess:
 

Najnoviji postovi

Na vrh