• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor Forterra.

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Milsim da je ovakav bio i u JD bojama,stroj je prva liga,pogledajte samo zavsetak .

Dali su se takvi uvoze u HR,i koja im je cijena?

[youtube:11hrhppl]1UyRRjrKG1U&rel=1[/youtube:11hrhppl]
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Ovo ti je stara serija. Nova ima oznaku 1 na kraju. Ima okruglu haubu, kao i ostali Zetori. Znači 9641, 11441, 11641. Sve isti traktori s različitom snagom motora. Od vakvih kakav je na filmu, neki imaju Zetorove a mlađi Carraro prednje osovine.
Zakaj te zanima?
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Prije su Zetori bili jako povoljni,vidjao sam na fotkama isti u JD bojama,pa ako je njima valjao,vjerovatno je dobrog kvaliteta.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
suljos kaže:
Prije su Zetori bili jako povoljni,vidjao sam na fotkama isti u JD bojama,pa ako je njima valjao,vjerovatno je dobrog kvaliteta.
Nije bitna kvaliteta već value for money. Ti su bili za naše i južno američko tržište, gdje je cijena bila presudna, a i bilo je nekih pokušaja kupnje Zetora (tvornice) od strane JD-a.
 
J

jovisa

Guest
a da li postoji zetor forterra snage izmedju 70 i 80 konjskih snaga ako postoji koji je to model i koja im je cijena :scratch :scratch
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
NE
Manji zetori se zovu PROXIMA !
Ili čak nemaju nikakav naziv,samo one brojeve.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
jovisa kaže:
a da li postoji zetor forterra snage izmedju 70 i 80 konjskih snaga ako postoji koji je to model i koja im je cijena :scratch :scratch
Postoji. Crystal 75ks, a oznaka mu je bila brojčana...ne sjećam se koja. Bil je namijenjen Engleskom tržištu.
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
po komentarima na forumu bi se dalo reći da ovih traktora kod nas nema, a ima ih... Dali ima koji vlasnik sa iskustvom, ili netko tko se susreo sa ovim traktorom da malo oživimo ovu temu? Dali je ovaj novi model kod nas došao u prodaju?
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
po komentarima na forumu bi se dalo reći da ovih traktora kod nas nema, a ima ih... Dali ima koji vlasnik sa iskustvom, ili netko tko se susreo sa ovim traktorom da malo oživimo ovu temu? Dali je ovaj novi model kod nas došao u prodaju?

...već je par mjeseci u prodaji ali treba reći novi model jer se prodavači rješavaju starih modela koji im stoje u skladištima.... inače najjači model forterra 135 je nekih 55000 eura sa klimom..
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
jel to cijena sa uračunatim pdv-om ili bez? Malo mi je neobično, da nema opciju motora sa 6 cilindara, jer to ipak nije mali traktor... Sada je starom modelu vjerujem pala i cijena :gitarist:
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
jel to cijena sa uračunatim pdv-om ili bez? Malo mi je neobično, da nema opciju motora sa 6 cilindara, jer to ipak nije mali traktor... Sada je starom modelu vjerujem pala i cijena :gitarist:

da,jedino ti zetorovi prodavači kažu cijenu sa pdv jer ne skrivaju ništa,bio je jedan model sa 6 klipova forterra 11741 ali to je bio od same motor inače taj modor je poznat po propišavanju...kad smo bili u bizovcu stari i ja gledali malo te traktore i raspitujemo se za dajc fahra k610,45000 eura nema šta kupit ćemo mi to,kad kaže zastupnik plus pdv stari kad nije pao na guzicu...ali eto ako nisi znao zetor maxterra je spremna za tržište već se testira po češkoj i poljskoj po farmama,inače ti motori su 6 klipova,a možda ubace i jedan model u forterru....
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Zetor je općenito po meni, dobar stroj sa prihvatljivom cijenom. Nadam se da će u Gudovcu biti izložen ovaj novi model Forterre, baš bi ju volio vidijeti u živo, Ovo što kažeš za Agrotrona k, bolji je od Forterre, ali su ga sa cijenom malo pretjerali. A Maxterra, koliko sam vidio po slikama izgleda kao bombon...
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
Zetor je općenito po meni, dobar stroj sa prihvatljivom cijenom. Nadam se da će u Gudovcu biti izložen ovaj novi model Forterre, baš bi ju volio vidijeti u živo, Ovo što kažeš za Agrotrona k, bolji je od Forterre, ali su ga sa cijenom malo pretjerali

znam da je bolji još je k tome i 6 klipova,ali kad je spomenio cijenu reko jeftiniji bolji stroj,naravno suh ko barut ništa od opreme za 75000 eura,meni treba takav stroj,ali po mojim potrebama mene bi izašo skoro 85000 eura....
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
znam da je bolji još je k tome i 6 klipova,ali kad je spomenio cijenu reko jeftiniji bolji stroj,naravno suh ko barut ništa od opreme za 75000 eura,meni treba takav stroj,ali po mojim potrebama mene bi izašo skoro 85000 eura....

A bolje dobro opremljena Forterra, nego gol Agrotron. Jeste bilo kakve kupovine?
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
A bolje dobro opremljena Forterra, nego gol Agrotron. Jeste bilo kakve kupovine?

...forterra ima svu opremu osim klima se nadoplačuje,od kupovine ništa,ali ovog zetora 4320 što imam otplaćujem u 9 mjesecu pa bi možda trebo past takav agrotron ili massey 6470,jer mi je sada stiska radit 37 hektara sa 2 zetora i fergom...
 

Najnoviji postovi

Na vrh