• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

F

filipkc

Guest
ako velite puno onda ko ga šiša
ja sam najviše mislil dati da su i lampe i maska ova plastična 150 kn uvrh glave
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,333
filipkc kaže:
ako velite puno onda ko ga šiša
ja sam najviše mislil dati da su i lampe i maska ova plastična 150 kn uvrh glave
Ti bi to najvjerojatnije pripasival nekam tak da ti onda treba puno više toga od lampi i maske.
Mislim da ti je samo maska ok 80 kn ali nemoj me držati za riječ.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Evo i zeko je prošao šumu i silažu, nije propišao nigdje, pa valjda bude i dalje sve ok..


Uploaded with ImageShack.us






Uploaded with ImageShack.us

Potrošnja je čisto ok, jer jedan poznanik je prodao svog prije godinu dana zbog navodno velike potrošnje i kupio IMT 560 koji mu kako kaže troši osjetno manje.. Nešto mi tu neštima, jer ni mi zekan netroši više od U-360 u siliranju, možda je kod njega bio problem vječito noga na gasu do poda..
 
Posljednje uređivanje:

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Mislim da se jedan član raspitivao za novog zetora bez kabine,i rekli su mu da ne postoji.
Isto to su rekli i mom prijatelju kada je kupovao traktor bez kabine a sa utovarivačem,jer mu smeta kabina gdje on hoče i ima potrebu zalazit sa utovarivačem,,inače veliki zetorlover.
A ja Vas pitam,što je ovo onda?


malo stariji model:


Zar su naši trgovci tako nesposobni ili što?
A da su imali zetora bez kabine ma garantiram da bi frend uzeo...
 
Posljednje uređivanje:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
U ponedjeljak sam sa starim prolazio kraj Kirš proma u Vrbovcu i ni jedan zetor nije bio bez kabine.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Nego šta kažete na stroj, otac je naginjao na torpeda 7506, al adriatika dobrog je bilo teško nać. Bobo ga je vidio, al bobo ko bobo, kaže kaki si mogo 577 uzet.
Isilirao je par jutara i dalje je sve ok jedino je malo lagan naprijed nema utege, kao što sam i mislio, u biti ništa teži nego ursus s utezima.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Nego šta kažete na stroj, otac je naginjao na torpeda 7506, al adriatika dobrog je bilo teško nać. Bobo ga je vidio, al bobo ko bobo, kaže kaki si mogo 577 uzet.
Isilirao je par jutara i dalje je sve ok jedino je malo lagan naprijed nema utege, kao što sam i mislio, u biti ništa teži nego ursus s utezima.

jako dobar stoj koja je godina izgleda uscuvano...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
93, a sačuvan prilično, sad ćemo vidjet dokle će ostat tako. 3000rh, ursus je otišao za sitno preko 4000e, to je i bio glavni razlog zašto je i otišao.
Inače usro je bio u jako dobrom stanju al i 4k€ je dosta love za njega.. Nikom ni nefali :)
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
93, a sačuvan prilično, sad ćemo vidjet dokle će ostat tako. 3000rh, ursus je otišao za sitno preko 4000e, to je i bio glavni razlog zašto je i otišao.
Inače usro je bio u jako dobrom stanju al i 4k€ je dosta love za njega.. Nikom ni nefali :)

dosta si dobio za ursusa a koliko si dao za zetora?
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Mnogo, majku mu, nismo žurili s kupnjom, al na kraju se ispostavilo da s malim nećemo stić ni 10% posla obavit prije zime..
Sitno preko 7k€, u siliranju se pokazao kakav je, za sad nema greške. Već polako gubim refleks gledanja na temp.motora, iako se usro nije pregrijavao ni pod silokombajom, ali kad ga dobro zgaziš fino ju digne i uvjek se na to pazilo.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
a nista sretno sa zekanom uvjeren sam da ce te dobro sluzit dobar je ursus ali ako traktor onda Zetor :D

uzeli bi i mi zekana ali mogucnosti su jedno a zelje drugo ....pozzz
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Susjed kupio novu pilu,traktor je odličan.
dsc00973a.jpg

dsc00974m.jpg

dsc00971md.jpg

dsc00972u.jpg
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Zetor: Dobar motor, izvana vrlo jednostavan, u smislu, da nema puno spojeva i crijeva pa je i večinom suh, nije kao IMT da je mastan na sve strane. Dobar prijenos, jedino bi malu malu zamjerku stavio na prespor rikverc. Nije se pokazao najbolji u blatu, jel nema efikasnost, samo "mijesi" nije kao kod nekih traktora, kad ga u rikverc stisneš po gasu, da blato 10m u zrak frca. Opet, rikverc mu je spor ali jak. No radije bi verziju sa malo bržim rikcvercom, a ako baš treba neka snaga, onda se prebaci u sporohodnu brzinu koja je sporija i jača.

Po meni loše stvari kod zetora: Vrlo su tvrdi u neudobni (barem 6911). Velika buka (da, lijepo je kad mu daš gas a on "odreže" ko tenk, ali opet, zvuk je prejak, i nije baš ugodno cijeli dan se voziti u njemu dok tak "reži".

I najveća mana, kod Zetora je lagan prednji kraj. Ovo se ne odnosti na Zetore s prednjim pogonom. Zetor 6911 ima snagu, svaka mu ćast, ali diže se da je to strašno. U šumi pod čezom, pod prikolicom za gnoj, de god ga opteretiš on skaće ko bicko u zrak.

Da nebi netko zamjerio. Nisam protiv Zetora, ali kažem svoje mišljenje.
 
L

ler

Guest
žare što se tiče zetora 6911 95 g imao sam ga dosta se naradio sa njim nedostaci su kod njega što jako buči u vižnji što se tiče propinjanja ako nema utega to je normalno ja sa svoga nisam skidao ni prednje ni zadnje utege što se tiče rikverca isti je kao i 6211 mislim na zetire koji imaju zadnje gume 16.9.28 a što se tiče zetora iz uvoza dosta su brži jer imaju druge getribe i gume 16.9.30 pozdrav od žare.
 
T

tuaregr10

Guest
Stvarno dobar stroj, llijepo izgleda. Što se tiče dizanja prednjeg kraja, svi kažu da im je to mana.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh