• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Što mislite koliko bi vrijedio maksimalno ovaj Zetor 5545. 1974 g. Sutra idem da ga probam pa da znam koju bi maksimalnu cijenu mogao da ponudim. Ima li dijelova za ovu prednju vuču, odnosno laku.
slika571.jpg

slika573.jpg

slika572.jpg
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Pozdrav druze, zetori 6745-48 i 6945 sa takozvanom teskom vucom su od 11ooo do 13ooo KM, a ja kolko znam taj se traktor cijeni oko 13oooKM, po meni traktor vrijedi maximalno 10 ooo KM.:scratch:scratch:)
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Ma i 10 000 Km je previše za ovaj model, ipak staro je to previše. Ja sam navodno čuo da se cijeni oko 8, 9000 KM, nije mi daleko pa ću sutra da odem vidim i probam
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Ispobaj druze ga dobro, a neznam sta bi ti rekao jest postar ali eto mislim da mu je godiste 79 nisam provjeravao oskora.:partyman:

dugo je na oglasu nemoj se zaletat :):)
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Možda nije to taj isti traktor na koji mislimo, ovaj je 1974 g. i prodaje se od nedavno. A zeletit se neću sigurno, jer traktor mi ne treba sada do proljeća, a valjda će do tad nešto dobro da se nađe. Ne mora biti duplak samo neka je traktor dobar.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Sve je moguce, ja sto sam gledao je iz v.kladuse, ali nebitno.. sretno sa kupovinom, ali trebao si doci meni da ti ja stroj ali otisao je na drugu stranu..:partyman::D:D
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Možda nije to taj isti traktor na koji mislimo, ovaj je 1974 g. i prodaje se od nedavno. A zeletit se neću sigurno, jer traktor mi ne treba sada do proljeća, a valjda će do tad nešto dobro da se nađe. Ne mora biti duplak samo neka je traktor dobar.

odgovara li ti 5211, 1982g, ima moj susjed, u extra stanju, nove gume, kabina original, spreman za rad cijena 11000-12000
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
odgovara li ti 5211, 1982g, ima moj susjed, u extra stanju, nove gume, kabina original, spreman za rad cijena 11000-12000

Hvala ali sad neću gledati taj Zetor ured sam pazario ovaj Zetor 5545. danas sam ga probo i traktor je dobar i nema nikakve veće mane; dobar motor , mjenjač, kočnice, gume gotove nove. Ima onih sitnih ulaganja treba po koju krajnicu promjeniti, prednju šajbu na kabini (kabina je IMT-ova). "Zadnja cijena mu je kao 4600€, ja sam mu mislio ponuditi 4000€, ako se nađemo na pola puta na oko 4200, 4300€ kupujem ga.
 
L

ler

Guest
dok je on prljav nešto i zarađuje a kada je čist bolje ga i neimti
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
Tu se u potpunosti slažem sa tobom Žare :supz:
Znači, i auto uvijek mora biti zmazan, jer onda nekaj dela. A sad mi je jasna naljepnica:
"Čist auto produkt je bolesnog mozga" :rolfer::rolfer::rolfer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,332
Znači, i auto uvijek mora biti zmazan, jer onda nekaj dela. A sad mi je jasna naljepnica:
"Čist auto produkt je bolesnog mozga" :rolfer::rolfer::rolfer:
Mora, ali iznutra (izvana nije bitno) jer onda služi peneze ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh