• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Lamele nisu lose al sve jedno idu nove da se ne desi ako ostavim stare da treba opet po pola radi lamela kroz neko krace vrijeme!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da sve ide novo ostaju blok i glave stari i bregasta ostalo sve novo vecinom sam krsni kum malo nesto vise rijecima jer je bolestan samo kaj je malo vremena radi se svaki dan u firmi pa slabo oko traktora stignem!!
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Teško je i odvojiti prednji most, mi smo ga s drugim traktorom skinuli i odnijeli na stranu.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam ga na stangi na kuki drzo kum malo poguro na gumi ide bez brige!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Oko 1000 eura samo dijelovi majstor nista jer sam s kum slazem i koristim njegovu garazu i alat!!
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Dečki vjerojatno ste već čuli ovu o Zetoru ali ja je čujem prvi put :(clap): :
Zetor ima samo jednu manu, što je najbolji na balkanu..:icon_pidu:

Jedino ako na Bosnu misliš:(giggle):
vidi se iz slika kako je dobar
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da i radilica ide nova!!
@mali nista nije neunistivo ja se ne sramim ko neki i ne sutim o kvarovima Sanana je Samu slago sigurno nije ga puno manje dosla moglo bi se reci polupolugeneralka kolko ce mene doc puna generalka tak da nije savrsen al nije ni skup!!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Jedino ako na Bosnu misliš:(giggle):
vidi se iz slika kako je dobar

Zato tvoj IMT ima temu s šest hiljada postova u podforumu Mehanička radionica. :icon_lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,515
Je, a kaj. Ovo sa slike je isto soma euriča, a nema radilice u garnituri, a ni Boš pumpe ni još nekih sitnih sitnica.




Ali nema veze, kad se on pripremi ovak, onda bu i delal ko vurica.
Barem jedno vreme.



[YT]https://www.youtube.com/watch?v=LOjUK8Kbyxg&feature=youtu.be[/YT]
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,515
Tuto kompleto, stari se razderal ....
Kak mi se vidi na prvu ovaj nebu ni pol od ovoga izdržal.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
I ja sam na svog metal novo to je smešno kaj sam moral izvoditi, uglavnom da ga neko ide sad raskopat i složi ga po oznakama koje su na zupčanicima nebu ga zapalil 800 godina.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
Ja da sam bil po oznakama stavil bil bi ga upalil jedino da sam ga polijal sa benzinom i bacil šibicu, jebo ih onaj ko ih kirna :icon_anal:
 

Najnoviji postovi

Na vrh