• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Pa ne razumijem kako to kod mene u trgovinama (imaj ih 3) ima sve od gume do najmanjeg šerafica pogotovo za imt i zetor
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
E puki mi živimo u turopolju i blizu velegrada i ima svega,a to kaj dečki trebaju ne košta sigurno 383kn.
Al svima je teško nazvat par brojeva i raspitat se,a većina šalju pouzećem.[emoji1] [emoji111]

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Zekan 6245 89' ,originalna pumpa..
de95f6d75a0b25a5422bcbc54f5bc688.jpg


30edd1233d261df592087c8367bf070d.jpg
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Skroz gore, i tako skoro zapne za sajbu kad dignem do kraja.. Problem je što mi puca torziona osovina svakih 2-3 godine, ajde i 4-5, ali mislim da je to upravo zbog utovarivaca. A niže mi nikako ne odgovara da ga kacim..
 

valentin20

Novi član
Tu od
16 Ožu 2016
Poruka
26
zetor nije za nikakve utovarivace imam ja predni katastrofa cijeli se piga

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Milan-rekao sam već da zato puca oprug jer teške priključke kopčaš na gornje rupe.
Valentin-kaj se piga,utovarivač ili traktor?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Milan-rekao sam već da zato puca oprug jer teške priključke kopčaš na gornje rupe.
A kad je kabina previše nazad, sta da radim ja.. U niže rupe ne odgovara skoro ni za što.. Plug ne može, utovarivač ne može, sakupljač isto nema šanse, rotobrana kad zavrnem toplink i ovako bude skroz gore blizu kabine..
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,423
zetor za k....


Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Druže, ajde, ako nemaš pametnijih stvari za komentirati, radije nemoj ni komentirati.

Mnogi rade sa Zetorima i zadovoljni su. Jedan od tih (nebi vjerovao) zadovoljnih sam i ja. Ako te toliko sekira taj tvoj Zetor, prodaj ga u gvožđe i kupi si neki traktor koji će zadovoljiti tvoje standarde i potrebe, a nemoj pljuvati po nečemu što nekoga prehranjuje.
 

valentin20

Novi član
Tu od
16 Ožu 2016
Poruka
26
traktor se piga 7341
bale trpamo i kaj god treba ispid cjelog traktora je ta sasija od utovarivaca

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
 

valentin20

Novi član
Tu od
16 Ožu 2016
Poruka
26
i mene prehranjuje ali traktor nije bas za utovarivace pre slaba sasija kocnic emalo pa malo jebu lamale isto jebu

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,834
Kod tebe očito nešto ne štima. :rolleyes:
Ako je AirBoX zadovoljan onda se nema više šta reći. Ja sam onda i pre prezadovoljan.
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
i mene prehranjuje ali traktor nije bas za utovarivace pre slaba sasija kocnic emalo pa malo jebu lamale isto jebu

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Mislim da nije problem u traktoru nego traktor ima gazdu idijota pa sve crkava
 

Najnoviji postovi

Na vrh