• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mi ga godinama koristimo u klima komorama,kao zvučnu i toplinsku izolaciju,a komore griju do 45°C i naravno hlade.

Ja ga imam ispod haube na zetoru,znači iznad samog motora samoljeplivi.jedno 7-8god i isti je ko i prvog dana.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
E vidiš mogao bi i ja na 62 staviti, otpala mi izolacija s proxime s jedne strane pod haubom moracu to nalijepiti nazad.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
Nebi ja to oko motora, da se ne zapali.
Za te stvari je termosilent.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,834
Ja bum svojega omotal u dekicu i poplun a auspuh bum zgural ispod ko na 558 da mi se ne dera kraj glave. :(shake):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nebi ja to oko motora, da se ne zapali.
Za te stvari je termosilent.
Probali smo taj crni armafleks kuriti sa brenerom i samo se topi i frče.

Znači do neke temperature ne reagira,a sada do koje neznam,al na otvorenom plamenu na velikoj hrpi koja gori,mu je trebalo dobrih 3-4minute da počne dimit pa gorjet,al neki pritajeni plamen.


Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,424
Ljudi to već godina lijepe na firewall od auta, a taman sa zadnje strane bude i ispušna grana i turbo na dizelašima tako da se neće zapaliti sigurno, a eto kaže netko tko radi s tim kako je testiran tako da...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dobro zj upozorava jer tog armafleksa ima barem 8 vrsta,i nisu svi za -200-+150°C.
Ali tko radi solarno ili klima komore sa kanalima pazi da uzme vrstu protiv zapaljenja i mikrobiološki otporan armaflex.



Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da tiše je kod motora.
A i izolirao sam si i one limove ispod volana i ploču između motora i kabine,tako da je u kabini tiše i ne probija mi toplina od motora u kabinu po ljeti.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
20mm samoljepljivi armirani.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Jel ima mozda slika gdje se to stela?Problem je u tome sto se traktor tesko salta iz 4 u 5 tj krci a u ostale brzine ide bez krcanja.Citao sam na forumu da se da postelati na kocnici pa bih probao.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,515
Tu s lijeve strane (kak Gogo veli) .
Imaš polugu koja izlazi iz mjenjača i ide prema polugama kvačila i na njoj su dvije kontra matice ključ 13. Tu dotegneš.
Slike nemogu nači.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Stavim ja sliku sutra. A ako dotezanje slučajno ne pomogne,treba samo malo pipnuti gas prilikom šaltanja...
Ili je možda baš dotezanje to rješava,da se brzine zupčanika usklade?
 

Najnoviji postovi

Na vrh