• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Koji tip je moja kabina? Traktor je novi uvezen iz njemacke, za zapadno trziste

Kako si zadovoljan sa tom kabinom? Dali je bučna unutra?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ima malo bolju izolaciju,i tiša je,ima grijač zadnje šajbe... Te kabine su većinom išle za sjeverna tržišta.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Nije, to je najizoliranija kabina koja je ugrađivana. Udoban je i tih traktor, grijanje hlađenje, radio sve original predviđeno. Ima krovni prozor, dobro dođe zraka

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Sad jos jedno pitanje
Ako se na traktor koji nema kabinu ugradi kabina dali treba ič na atest ili se samo promjene papiri da pise da je traktor sa kabinom?
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Prodam ti ja kabinu, traktor gratis i nema atesta ni problema :D

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
Netreba atest. Samo treba kabina imati natpisnu pločicu.
Provjeri kak je s porijeklom kabine. No, to se da riješiti izjavom kod bilježnika da je kupljeno preko oglasa.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Netreba atest. Samo treba kabina imati natpisnu pločicu.
Provjeri kak je s porijeklom kabine. No, to se da riješiti izjavom kod bilježnika da je kupljeno preko oglasa.

Nisam 100% siguran ali mislim da treba atest,jedino ako je nešto promjenjeno u odnosnu na prošlu godinu. Tako je bilo kad smo mi pitali na tehničkom da bi stavili kabinu na Ursusa.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Ne zvoni nista, neznam na sta mislis, to je stari nalijepio prosle god dok je orao zimsko oranje, objasnjenje njegovo je da mu koljeno dira uvijek tu kad gleda iza i hladna je rucka pa mu smeta. eto. Mene osobno to iritira :D

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
@type-r

Ovaj armaflex oko mjenjača je da ne drnda onako kako to zna drndati kao da imaš kutiju punu kovanica?

Kaj to nije ona spužva za izolaciju cijevi od centralnog?
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Nesto takvo je, na rubu je samoljepljiva. Airbox na kakvo drndanje mislis? Jel ti se klima rucica mjenjaca

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Ako mislite si izolirat te kabine predlažem va k-flex,isto ovakva spužva koja ne upija vodu plus samoljepiva je i ima raznih debljina te nije skupa.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,424
@mtd001

Izolacija cijevi iliti armaflex :icon_thumright:

@type-r

Ma da, kad orem u 2. brzoj onda mi zveči mjenjač. Kontam da je napraviti od toga tako tuljak samo da bude negdje na sredini ručice i da ide skroz dolje preko one gume od mjenjača i upire u pod tako da smanji to klepetanje. Ovo što sam vidio kod tebe mi je dalo dobru ideju :icon_idea:

@VuckoH

Ja kontam na svom mjenjati izolaciju jer je sva već "otrunila" i nikakva je, al' kod mene prodaju samo kutiju od 8m2 i izađe me oko 700 - 800 kn, a ne znam jel ima negdje da prodaju taj samoljepljivi baš na metre?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Petrokov ima samoljepljivi armafleks,i u mojoj firmi ali nije na prodaju...O:)

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
Izolacija cijevi ne mora biti Armaflex.
Armaflex je ona crna mekana izolacija, ravna ili za cijevi i koristi se za rashladu i klima komore.
Ona siva izolacija cijevi je nekaj drugo.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ne siva,ta je kao neka spužva ove crne se nazivaju k-flex i armaflex.
Ta crna je zakon,zvučna i termo izolacija...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
Armaflex se ne ponaša dobro na višim temperaturama. Velim da je više za rashladu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh