• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jos malo i gotov danas je upaljen radi ko urica a veselo prima gas!!
Sljedeci tjedan ga zavrsavam pa ce bit i video rada ako uspijem ga stavit!!


 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ne ide topling u najgornju rupu,nego u zadnju ili predzadnju. A treba nariktati i plug prema traktoru. Možda mu je i motor gecrk...
Zakaj u zadnju ili predzadnju?

Mislim da tu nema problema sa motorom!
Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Pretpostavljam da ima 4 rupe kak i ja na Universalu, kod mene je isto preporuka da ide u 3 ili 4- tu rupu kod oranja.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Tak piše u uputstvima. Čim veći otpor pravi priključak,u nižu rupu ide. A plug je najjači po tom pitanju. Zamisli krakove sile koji djeluju na oprugu.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Neznam,al ja sam probal i odaziv fine na najdoljnoj je jako slab i traktor dosta proklizava,kad je u najgornjoj nema proklizavanja ni šperanja samo treća i gas.
Ako je suha i i tvrda zemlja onda možda u donje rupe kopčat?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nisam strucnjak pa kak sam uspio tak sam ubacio video kaj se tice razradivanja bude se on razradivo pod cjepacem da bude i to razradivanje korisno samo da ovo bijelo gov*o sta pada da prestane i da ga nebu puno!!
 

muamer55

Novi član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
18
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Muamer/Desktop/CAM00028.jpg pozz kako da se zamijeni semering posto mi curi ulje
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
Nemre niti otvoriti link kad je to adresa direktorija na računalu.
 

muamer55

Novi član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
18
nece da otvori link ...

valjda ce sad moc
ezq3xw.jpg
[/IMG]
 

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
Moras glavcinu tu da skines je sa tih usiju imas dole serafe 3 serafa drze ... naravno prvo gumu skidas ... lako je nije tesko,, koji je traktor u pitanju
 

muamer55

Novi član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
18
aha dobro hvala zetor 5245, od neki dan pocelo kvasit ulje moram to uradit dok nije sezona pocela
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,515
Tam imaš dva ista semeringa, osigurače pod onih puno vijaka stavi nove ako su stari loši.
Provjeri čahure da nisu poderane i pogledaj osovine križeva da nisu jako ukopane.
Pripremi se da bu možda trebal koji od ležajeva i obavezno nove zaštitne gumice za ležajeve.
 

Najnoviji postovi

Na vrh