• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
622
A čuj ja nekad dok sam radio za 2000kn taj traktor je bio oko 3000€ i trebalo bi mi 12 mjeseci da kupim. Sada su plače oko 1000€ i treba ti 6 mjeseci da ga zaradiš. Pričam za plaču u firmi i kako ja gledam na to taj traktor je i stari 10 godina od kad sam radio za 2000kn. Teško je odrediti neku fer i poštenu cijenu i dok prodaješ
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,121
Ni ne gledam ove najjeftinije i srednje, gledam samo one u za koje pišu u odličnom stanju. A navedeni s obzirom na godine ne bi trebali biti preko 6t eura. Ili griješim...
Nebi nikak, da je sve kak treba nebi ih vise na tržištu ni bilo.
Ima tome desetak let ovde na forumu je bil glavni savjet kod kupovine starog traktora da kupis krs i urediš ga za sebe.
Danas je bolje kupiti u dobrom stanju nego popravljati.
Sitnice da ali ne ulaziti u velika ulaganja posebno ne oko motora ili mjenjaca.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,071
Možda je sve kako piše i možda je stvarno prilika
Ali da ja to svome tati pokažem,on bi rekao da mi daju još 500 eur,ja to nebi vozio kući :hahah: :giggle:
 

Frenki F3

Aktivni član
Premium
Tu od
7 Velj 2024
Poruka
79
Da čovjek ne povjeruje koliko lufta imaju prirubnice na stupu volana, tj.kad se zamijene-koliko je bolje na volanu. Zasad je luft ( po meni ) još uvijek u prihvatljivim granicama ali budem na jesen raskupusal sve do kraja ( vreteno/puž) jer čujem neko "šklocanje" i to me nervira ali ništ ne preskače.Krajnike sam promijenil odmah u startu nakon kupnje tak da je tu fiksni ( zasad) !!
 

Prilozi

  • IMG_20240526_124148.jpg
    IMG_20240526_124148.jpg
    38.8 KB · Pregleda: 21

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,848
Sad ti bude izlazila kroz tu lulu kad negdje traktor poskoči preko brazde.
...a i tu unutra naguraj filca, da ne ulazi prašina u gorivo ;)
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,071
Sad ti bude izlazila kroz tu lulu kad negdje traktor poskoči preko brazde.
...a i tu unutra naguraj filca, da ne ulazi prašina u gorivo ;)
Mislim da neće jer je unutra jako sitna rupica,a ono što bude izašlo,trebalo bi se vratit nazad kod usisavanja goriva,inače je zamišljeno da tu nataknem gumeno crijevo i spustim je ispod traktora,tako da ne prlja rezervoar izvana.ali mislim da neće trebati
Filc je već unutra
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,848
Koji je ovo Zetor? Index Kod: 6109543
Oglas jedno, naljepnica drugo na njemu! :unsure:
45-11 s kabinom, zadnja serija, s kabinom (Kasniji modeli s takvom kabinom su bili 57-18).
Ako je zbilja 45-11, u originalu je bil plavi. Ovaj izgleda da nema originalnu haubu i pofarban je.
 

Najnoviji postovi

Na vrh