• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Frenki F3

Aktivni član
Premium
Tu od
7 Velj 2024
Poruka
90
Ima ih i u 12v varijanti. Ono za puhanje u glavu je djelomično točno jer svaki model ( bar koji sam imal , a imal na zadnja 3 trucka )ima okretne usmjerivače zraka pa se može bočno okrenuti. Ako ne, kapu na glavu kak veli kolega.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Znam da ima. Prije 5-6 godina sam gledao i sam kako bi ju ugradio ali me odbila cijena u to vrijeme od 1000 eura.
 

Frenki F3

Aktivni član
Premium
Tu od
7 Velj 2024
Poruka
90
Mislim da ovi profi modeli koji koriste rashladno sredstvo R134a su sad oko soma i pol na dalje. A ima tih slabijih igračkica, bas oko hitil na Amazon i sl.,po 600 e. Samo je pitanje kak to hladi. Ne vjerujem baš da to more ohladiti traktorsku kabinu po danu . I to pogotovo zetorovu koja nije mala .
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Dosta da spusti temperaturu za par stupnjeva od vanjske i već je malo zgodnije. A jesi se raspitivao za dijelove od nekog auta pa da se malo kemija ?
 

Frenki F3

Aktivni član
Premium
Tu od
7 Velj 2024
Poruka
90
Mislim da tu na forumu ima puno iskusnijih od mene koji kemijaju i znaju znanje . Meni kemija bas nije išla😉!!
Jedino za koju znam da hladi je ova skuplja varijanta sa kompresorom i plinom. To bi za traktor dušu dalo ( pogotovo za BK6011kabinu😁). Ove jeftinije su ( pretpostavljam )samo zacelofanirani ventilatorčeki koji puno zuje a malo meda daju.
 

Frenki F3

Aktivni član
Premium
Tu od
7 Velj 2024
Poruka
90
Ekipo, zetorček sa 3 klipa ubija travu malčerom. Doslovno. Netko je negdje napisal o jačini njegovog kardana. Prezadovoljan sam zasad. Na ovoj fotki je brijeg, takvi da idem u rikverc nazad. Kočnice TOP, jedino bi ga trebalo malo napred opteretiti jer mi malo osovi prednji kraj dok zakočim. Za jedan relikt prošlih ( dobrih ) vremena - super je to traktorček. ( Mada mi u početku nije tak izgledalo )!!!!
 

Prilozi

  • IMG_20240628_185215.jpg
    IMG_20240628_185215.jpg
    71.9 KB · Pregleda: 24

Najnoviji postovi

Na vrh