• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kod nas samo nekih 20cm zasad,ako nastavi kiša otopit če se sigurno pola,samo se nadam da ujutro ne bude debeli -,bude veselo za hodat prema štali i po dvoru:scratch:scratch
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
ja i tata u akciji :finga:


163308_481571878555974_1265450690_n.jpg
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Gledam i ne vjerujem sa svoje oci,kod vas jos malo pa vremenske nepogode, dok kod mene ko malo hladnija jesen(dnevna temp oko 12 c), a snijega ni mm
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kod mene od snijega ni s.. oko pola 3 je pocela lagana kisa i evo je, pada i sada..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Kod mene je od nedjelje na prognozi kiša, ali kiša je tek danas oko 19 h smočila cestu i stala...
Toliko o prognozi.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Odem veceras u kaufland sve cisto i pada ledena kisa, izlazim van a ono napadalo da sam jedva sajbu ocistio i polako drugom doma. na cesti destak cm za pol sata, pada iz sve snage
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
@markach slažem se z tobom bolje da nekaj napada radi usjeva ali ovo je katastrofa...nakraju budemo zišli kak prošle godine oni kaj ij je sve zatrpal...počeo je padati v subotu navečer i do sada curi bez prestanka i to dosta jako...kažu još takvo vrijeme do subote pa kud čemo z tim snijegom bar ovdje kod mene...nakraju bude i metar snijega...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
kod mene ga bilo u podne negdje oko 55 cm.....
evo,sad dok sam išao s posla još je lagano prolitao,ali su ceste dosta čiste jedino kaj su dosta uske..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Ni S od snijega , danas lijepo ajde da kažem proljetno vrijeme , evo lagana kišica počela je prije sat dva ali prestaje polako
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
nemojte se veselit kaj nemate snijega to nije dobro za ovo doba i usjeve

znam da nije dobro da,ali evo kakav je kolaps u zg i okolici kod nas ni pahulje,samo kiša.

ja bi htio da je palo malo snijega,ali kad neće.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Kod nas desetak cm od jučer i više ništ.
Kišice neke sitne samo katkad.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
Kod mene samo par cm snijega i na to je pala kiša pa je sad nekakva polu-smrzla klizava bljuzga. Gadno izgleda ali nije tako strašno, bitno je samo da je sve prohodno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh