• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ma nejde gore motor..preskupo dojde..jedino ak nabavim neki stari tomos onda bude možda kaj takvoga ali da bude kak quad i onda ralica slična kak za traktor..
 

zele88

Novi član
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
3
ajde malo saljite sniga u dalmaciju ode sunce izbija,,,, oko 13 stupnjeva je :gitarist:

lani smo poslali 5 cm pa vas je pola zavrsilo u gipsu! ne zazivaj vraga :vragek: :D
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ma nejde gore motor..preskupo dojde..jedino ak nabavim neki stari tomos onda bude možda kaj takvoga ali da bude kak quad i onda ralica slična kak za traktor..

ovo je za tebe stvarčica ;-)


[YT]https://www.youtube.com/watch?v=y-83dvIv1qA[/YT]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kod nas je padalo jučer od 18 sati i prestalo je u noći, u 6 sam ustal i bilo ga je kojih 15 cm, to sam počistil, ništa strašno. Ujutro je malo kiša padala, inače je sad trenutno bez padavina.

Marko, jel se sječaš prošli puta kad je kod nas zapadalo, vi ste ostali bez snijega, sad se priča obrnula :)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
nekih 30-40 centimetara kod mene...

i radna akcija

DSC_0092.jpg

DSC_0093.jpg

DSC_0094.jpg

DSC_0095.jpg

DSC_0097.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
K
Marko, jel se sječaš prošli puta kad je kod nas zapadalo, vi ste ostali bez snijega, sad se priča obrnula :)

Tak je nekak..
Ma od pol 3 sam budan,kod kolege došao kamijon s prikolicom po piliče..Kamion se izvukao al prikolica ne pa onda je to trebalo izvuč..Poslije 8 več razno razni pozivi za čiščenje..Sad sam jedva nšaao malo vremena za komp al več treba dalje ič..

Ma nije to ništa,nek sam i dalje pada:supz:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
dečki u zagorju ispod sljemena ima bliže sljemenu 60 cm , a malo niže 50 cm snjega od jutra čistimo , a on samo pada
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
kod mene ga ima 55cm, i još pada i to nenormalno, ako ovako nastavi do ujutro će ga biti metar.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
majko mila,ista stvar tu,pada ko lud a ima ga 50 cm najmanje
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Trenutno ga je 35-40 cm i bez prestanka pada..tata čisti z traktorom a ja z mojim čudom tak da je čisti grunt a bome ga ima i na kupu puno..
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kod mene 60-65cm ga ima, samo više, jer stalno paducka gov*o bijelo...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sad mi javil kolega iz Zagreba da je tam napadalo 60 cm!

Kod nas pada kiša skoro cijelo popodne!
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Od jutra nema kise vec pada ledena kisa, od zla gore, bit ce belaja dok stegne minus. Evo jedne prirucne al vrlo efikasne grtal'ce

fotografija2z.jpg


fotografija1u.jpg
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Kod mene ravno 60 cm napadalo, 2 i pol sata sam izvažao snijeg iz dvorišta i opet je počel padat. Sad ga je stvarno dosta :mad:

Na putu kući sa posla

ohsayo.jpg


Bratov auto zapeo pred garažom

nqqlxd.jpg
 
Posljednje uređivanje:

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
U ZAGREBU OPĆI KOLAPS!!
Neverovatno kolko ga je napadalo!
60 cm...ufff
ralice lete,svi u akciji!
čistil sem 5 puta dns! ujutro u 6 pa u 10 pa na faks pa opet čistil od 4 do 6!
ufff!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Evo i mog videa ciscenja, tako je bilo u 8 ujutro, sad ga ima oko 50-60cm

20410026.jpg



[YT]http://www.youtube.com/watch?v=UCFLGw3nZ-Q[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Evo i mog videa ciscenja, tako je bilo u 8 ujutro, sad ga ima oko 50-60cm
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=UCFLGw3nZ-Q[/YT]

znam kolko ga je,idem u bedekovcinu u skolu a zlatar je blizu,covece,doma sam dosel mokar do koze
 

Najnoviji postovi

Na vrh