• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kod mene bilo oko 15 cm i čistil sam samo z mojim čudom tehnike jer na traktoru riknul anlaser:madmana::madmana: čistilo se u tri navrata svaki put po cca 5 cm.. jučer bio sprobavan prije sprege :D

uhh svaka čast na trudu i utršenom vremenu.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Eto sad ste vidjeli samo mali dio stvari koje ja radim dok mi je dosadno :D ide bez problema do 10 cm suhog snijega(isprobano prošle godine) ..mada ne šlajdra dok je pod opterečenjem ali ja nebi bio ja da nisam probal stavit lanca na pogonsku gumu i onda pošto sam ja malo"luđi" sam ftrgel pogonskog lanca..rikverc je več duže vrijemu u planu ali još nisam usavršil ga kaj bi bez problema delal..malo smiješno izgleda a i čudno ga je voziti dok se nemreš nagnuti prilikom skretanja..imam još i prikolicu za njega dimenzija 1000x500x150 i još dosta toga inače širina ralice je 100 cm
 
Z

zeleno zagorje

Guest
e plavi ovu tvoju grtalicu bi trebal možda patentirati, možda neke uz put i zaradiš, ali ovdje kod nas podno sljemena ta ralica ti je čista nula , mi več imamo snjega i za prodati
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
i kod mene ga dobro tovari,bit će ujutro veselja...al neka,bolje sada nego u 3 mjesecu..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ma i kod mene curi kaj lud..sve se bojim kak budem išel u školu z bicom ako tak nastavi onda ga bude dosta napadalo...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Ma i kod mene curi kaj lud..sve se bojim kak budem išel u školu z bicom ako tak nastavi onda ga bude dosta napadalo...
A ti kreni več sad čistit. 5 po 5 cm i do jutra si gotov:lol:
Ralica je :prayer:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Kod mene snjega ima sigurnih 30cm,i dalje pada..
Izgleda da bude prešao i 50cm visine..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Kod mene samo kroz noć je napadalo oko 25 cm tj.do osovine kotača 26" na biciklu..pada stalo kaj lud..komaj sam došel do vlaka jer nisam nikaj videl kak je padalo..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Sinoć od 21 sat pa do 5 ujutro kod mene ga napadalo punih 25 cm. Sreća da sam sinoć očistil ulaz i dvorište jer jutros sam ovih 25 cm jedva zgural da mogu na posal
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
@mali plavi
I šta sad ? ugrađuješ motor na bajk? :p
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nemogu vjerovati koliko kazete da je palo kod vas :shock:

kod mene niti pahulje. od jucer stoji tih nekih sitnih 5cm i pomalo se topi..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Mi ga ovdje imamo za izvoz, pada i dalje i to žestoko i izgleda da ne misli stati
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
svaka ti čast za izum i mene je jako nasmijao ali pravi je šteta što badić nije član foruma da vidi ovo vjerujem da bi ga tad trebao proizvoditi u tri smjene kad bi ti on naručio ovo za zagrebački holding
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Svi koji imaju viška snijega,malo strpljenja,upravo su u toku pregovori za izvoz u Saharu.Vozni park je osiguran i samo se čeka zeleno svijetlo(potpis ugovora)i utovar počinje istog trena.Zainteresirani se mogu upisati na listu redosljeda,cijena otkupa za sve ista.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
kod mene ga ima dobrih pola metra....jel ga netko treba,dajem ga džabe....:lol:
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Vjerovali vi ili ne kod mene snijega u opste nema,vrijeme pravo"jesenje" temp.oko 15 C, a gledam malo tv i kad ono kod vas(hrvatska)pod snijegom
 

zele88

Novi član
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
3
danas sam se vratio u zagreb...iz podravine krenuo po prohladnom ali podnosljivom vremenu, naravno, bez kape/kisobrana...vlak je stao valjda u sesvetama, i do glavne zgrade kolodvora sam pjesacio po mecavi gologlav :lol:

naravno, po starom dobrom obicaju hrvatskih zeljeznica, vlak od glavnog kolodvora prema zapadnom dijelu grada je kasio dobrih 90 minuta...

juce se doma u vt malo cistio snijeg, napadalo nekih 20ak cm, u principu nista strasno.... dok ne sjednes u auto...proso sam s traktorom svasta, al jedini put u zivotu da sam sletio s ceste je bilo pri brzini od 35 km/h s autom :D ...kocio i okreco volan po snijegu=pametno! :vragek:
 

Najnoviji postovi

Na vrh