• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pali octavija bez greške čak bolje zimi nego ljeti , ali traktor pali bolje nego neki auti ! je li okrenio zamašnjak uhvati odmah "na prvi zub" kako bi rekli!

Znaci i tvoja octavia pali ko i moja sto veca zima to bolje, ja sam se preporodio od kad imam 542 pali s 64ampera akumulatorom dok stari 533 mi s 100ampera verglo pet min da bi upalio al dobro je i palio bio je spreman za generalku pa je zato i prodan!
 

Cobra

Član
Tu od
17 Ožu 2012
Poruka
163
Znaci i tvoja octavia pali ko i moja sto veca zima to bolje, ja sam se preporodio od kad imam 542 pali s 64ampera akumulatorom dok stari 533 mi s 100ampera verglo pet min da bi upalio al dobro je i palio bio je spreman za generalku pa je zato i prodan!

i kod mene je prvi aku na 542 bio od 100 Ah, i nakon 6 g je odapeo, i na njega stavio od oktavije 70 ah koji je sad deseta godina i traktor pali bez greške, a na oktaviju kupio novi ( prije 2 god )
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Zimska idila.

DSC_0009Kopiraj.jpg
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Sinoč uslikano kroz prozor pa se slabije vidi a nije mi se dalo izlazit da bolje poslikam
Nije ni ralica ni posipač baš neke al služi svrsi
 

Prilozi

  • DSC00369.jpg
    DSC00369.jpg
    26.1 KB · Pregleda: 149
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
dsc0266i.jpg


dsc0267to.jpg


dsc0268nm.jpg


Mali plavi...pa da ima sigurno oko 35 cm, a moje selo ti je više u bregovima tak da malo sam na višem neg ti:D
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe strašno velki bregi...ali viš ipak da je razlika..ja sem zmeril i bilo je 23-27 na grunto de nema zapuhi...a zimske radosti su mi bile dok sam moral dojti doma i prejti 6 km od frenda...odišel sam dok je ne curel z starom specijalkom a dok sam išel dimo curel je kaj lud i ve se ti vozi po bljuzgi i snegu z uskim gumama...tak kaj je :(sweat)::(sweat): kak je trebalo tirati...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
hehe strašno velki bregi...ali viš ipak da je razlika..ja sem zmeril i bilo je 23-27 na grunto de nema zapuhi...a zimske radosti su mi bile dok sam moral dojti doma i prejti 6 km od frenda...odišel sam dok je ne curel z starom specijalkom a dok sam išel dimo curel je kaj lud i ve se ti vozi po bljuzgi i snegu z uskim gumama...tak kaj je :(sweat)::(sweat): kak je trebalo tirati...

Ubaci ralicu naprijed i lance na gume i vozil se budes ko veliki bez proklizavanja:D::icon_rofl::icon_rofl:
sala mala:(handshake):
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
hehe strašno velki bregi...ali viš ipak da je razlika..ja sem zmeril i bilo je 23-27 na grunto de nema zapuhi...a zimske radosti su mi bile dok sam moral dojti doma i prejti 6 km od frenda...odišel sam dok je ne curel z starom specijalkom a dok sam išel dimo curel je kaj lud i ve se ti vozi po bljuzgi i snegu z uskim gumama...tak kaj je :(sweat)::(sweat): kak je trebalo tirati...

hahaha pa neso fest bregi al smo na višem tereno malo pa se primjeti razlika za teh por cm:D...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ubaci ralicu naprijed i lance na gume i vozil se budes ko veliki bez proklizavanja:D::icon_rofl::icon_rofl:
sala mala:(handshake):

heheh imam ja ralicu al na 3 kotača :icon_weed: a specijalku rijetko vozim reko da ju malo sprobam da ne zahrđave:(giggle): a ovak vozim monstera sa ripnjačama širokim 6.5 cm i to ide milina po snijegu i ledu...a da bi se vozil ko velki netreba mi nikaj več jer dosta mi je i ovih 185 cm...normalno da se moramo malo šaliti i zajebavati inače bi nam bilo dosadno ponekad :D :D
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
heheh imam ja ralicu al na 3 kotača :icon_weed: a specijalku rijetko vozim reko da ju malo sprobam da ne zahrđave:(giggle): a ovak vozim monstera sa ripnjačama širokim 6.5 cm i to ide milina po snijegu i ledu...a da bi se vozil ko velki netreba mi nikaj več jer dosta mi je i ovih 185 cm...normalno da se moramo malo šaliti i zajebavati inače bi nam bilo dosadno ponekad :D :D

Sad ju moras oprat jer ce ti tek sad zahrdat od soli :D::D::D::D:
nema bez zezancije nista ja sam uvijek za zezanciju ali kad treba i ozbiljan razgovor sve moze:(nerd):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
je pak nabomo ve gledeli razliko za tejo por centi...ma oprana je ,podmazana i pospravljena na produljeni zimski san:icon_lol:
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Čišćenje snijega Deutz Torpedo 48-06

[yt]http://www.youtube.com/watch?v=95fErbiWpRU[/yt]
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Zimska služba otišla na gemišt pauzu:drink:al ovaj sa lambom se malo zadržao pa ga kolega sa torpedom presreo i odlučio i on jednog:icon_pidu:
Al su mi posolili cestu,ne vidi se asfalt od soli:D:
 

Prilozi

  • DSC00384.jpg
    DSC00384.jpg
    64 KB · Pregleda: 227
  • DSC00385.jpg
    DSC00385.jpg
    53 KB · Pregleda: 219
  • DSC00386.jpg
    DSC00386.jpg
    32.6 KB · Pregleda: 201

Najnoviji postovi

Na vrh