• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Prema onome kaj sam čuo, u samom gradu Slunju i nema tolko puno kolko ga ima 4-5km dalje prema vojnom poligonu
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
Prema onome kaj sam čuo, u samom gradu Slunju i nema tolko puno kolko ga ima 4-5km dalje prema vojnom poligonu

na vojnom poligonu cistimo samo sa gusjenicarima, s drugim nejde ako se ne cisti kak pada, jer dok ga zapada posteno tockasi se mogu plakati tam, dozer 6-ica i deri
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
JESAM, taj sam!! Znači opet sam viđen!!:icon_mrgreen:
To ti je moje raskrižje i kuća :)

prepoznal sam te po prednjim gumama a i znam da bas nema previse 565 na nasem kraju, a kaj samea sparas? paa el ti nebi bilo lakse na prvi kraj dasku i deri
 

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
eto

Eto jedne male pile od 105ks
 

Prilozi

  • Fotografija0112.jpg
    Fotografija0112.jpg
    35.3 KB · Pregleda: 107
  • Fotografija0113.jpg
    Fotografija0113.jpg
    43 KB · Pregleda: 114

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo Bučo 12.02 2013.SLUNJ

140213a.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

150213a.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@farmervg hvala prijatelju na slikama:icon_super: samo da nije tak maglovito da se malo bolje vidi pogled!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Popij jednu kratku da vidiš kakti se bude popravil vid:drink:

Znas da ja i kratki neidemo skupa da popijem jos vise bi mi se maglilo:icon_eyes::icon_e_smile:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Znas da ja i kratki neidemo skupa da popijem jos vise bi mi se maglilo:icon_eyes::icon_e_smile:

Mozda ti se bude smaglilo od prve al druga i treca su vec nest drugo, moras trenirat
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
imam ja na kompu od jednog prijatelja sliku ono kad je bio prvi nalet snijega, ali je ne mogu sad naći, on je zadužen za održavanje ovih antena za TV i mobitele, slikano je na ličkoj plješevici i tada je bilo 2.60m, iza u pozadini slike je bager, onaj sa 4 kubika korpom, obromni i samo malo mu se kabina vidi od snijega, baš šteta što nikako ne mogu naći sliku.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mozda ti se bude smaglilo od prve al druga i treca su vec nest drugo, moras trenirat

Nista vise od treniranja jos malo pa ce bit 3 god kak nismo nista od alkohola konzumirali zadnje dvije flase jegera po 7 deci su me unistile skroz tri dana nisam doso k sebi jos je bilo vruce i vozi kamion bilo je grdo!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
E to je karakter, da je se meni tako rijesit cigaretlina...

To mi je bilo jednostavno necu vise i to je to ja isto muku mucim s cigaretlinima ujutro ko mali ferđo u zimi kad ga palis oce dusa van cim zapalim odmah je bolje:(happy):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
na vojnom poligonu cistimo samo sa gusjenicarima, s drugim nejde ako se ne cisti kak pada, jer dok ga zapada posteno tockasi se mogu plakati tam, dozer 6-ica i deri

El ti to kolega delaš na Slunju? Moj kolega iz Budančevice je konstantno gore na poligonu, dela u HV-u, možda ga i znaš, vozi starijeg BMW-a 3-ojku:icon_question:

prepoznal sam te po prednjim gumama a i znam da bas nema previse 565 na nasem kraju, a kaj samea sparas? paa el ti nebi bilo lakse na prvi kraj dasku i deri
Hehe...barem ima puno detalja na mom 565 po kojima sam prepoznatljiv :)
Ma Same je kod ujaka u Prugovcu, s njim čistim napred samo dok ima više snijega, jer nemrem ga gurat u rikverc s 565 :) ovo je bilo sitno snijega i bez problema to rješim s 565, a i manji je i okretniji, lakše mi je očistiti ono prakiralište i oko kuće s njim.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ČIKO
Slunj je ipak Slunj
Sa povećanjem visine snijega smanjuje se volja ići tamo :icon_eyes:
Prema onome kaj sam čuo, u samom gradu Slunju i nema tolko puno kolko ga ima 4-5km dalje prema vojnom poligonu
A kada ti u centru iz sporedne ulice izleti zglobni utovarivač sa hrpom snijega većim od njega, ufff :icon_eek:
na vojnom poligonu cistimo samo sa gusjenicarima, s drugim nejde ako se ne cisti kak pada, jer dok ga zapada posteno tockasi se mogu plakati tam, dozer 6-ica i deri
Vojska je pomagala i čistiti sela oko Slunja, pomaganje lokalnoj zajednici :icon_biggrin:
E to je karakter, da je se meni tako rijesit cigaretlina...
Kićo znaš kako je jedan kod nas prestao pušit?
Rekao ekipi da prestaje pušit, a ako ga vide sa cigeretom da ga prebiju...ovo zadnje rekao u šali, al ekipa mislila ozbiljno(je.i ga jedini pušač u ekipi pa nije bilo izgovora) :icon_blackeye:
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
El ti to kolega delaš na Slunju? Moj kolega iz Budančevice je konstantno gore na poligonu, dela u HV-u, možda ga i znaš, vozi starijeg BMW-a 3-ojku:icon_question:


Hehe...barem ima puno detalja na mom 565 po kojima sam prepoznatljiv :)
Ma Same je kod ujaka u Prugovcu, s njim čistim napred samo dok ima više snijega, jer nemrem ga gurat u rikverc s 565 :) ovo je bilo sitno snijega i bez problema to rješim s 565, a i manji je i okretniji, lakše mi je očistiti ono prakiralište i oko kuće s njim.

ne delam stalno, nego povremeno idem tam na teren dok radimo u kamenolomu i na odrzavanju poligona. nebi ga znao osim da ga vidim. i to kaj velis da je ovaj manji okretniji,
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
Vojska je pomagala i čistiti sela oko Slunja, pomaganje lokalnoj zajednici :icon_b
e ja sam bio u toj ekipi dok se pomagalo. bio sam s kombinirkom a kolega sa dozerom, gdi sve ljudi zive- svaka im cast.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
evo kod nas je valjda gotovo zimskim radostima...naton tolko snijega ima i posljedica...razina vode u kanalu se podigla prek 1.5 metar i sve po poljima pliva...

Uploaded with ImageShack.us
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mahh užas...kanali koji su večinu godine suhi sad ima vode oko 1 i pol meter...a na zamljama isto vode stoje cjela jezera...
 

Najnoviji postovi

Na vrh