• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
2cfa7sy.jpg


http://i47.tinypic.com/2ytvfxw.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,109
Na TVu večeras geldam u Delnicama kažu ako bude padao još jedan dan neće se vidjeti semafori :(shake):
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,118
Bilo neki dan na dnevniku da je u Kini palo rekordnih 5,5m snjega,sad dali je to istina ili ne neznam.
Ako neko zna nešto više o tome neka kaže.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
Bilo neki dan na dnevniku da je u Kini palo rekordnih 5,5m snjega,sad dali je to istina ili ne neznam.
Ako neko zna nešto više o tome neka kaže.

To sam i ja čuo, jel istina ili nije nemam pojma.

Kod nas danas se javio jedan čovjek na radiju i kaže da je zapisivao od polovice prvog mjeseca kolko je snijega ukupno palo, brojka je impresivna za naše krajeve, 236 cm sve zajedno.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
šanana jesi li jucer ti cistil snega sa 565 u budancevici na krizanju za prugovac pred ducanom i po krizanju

JESAM, taj sam!! Znači opet sam viđen!!:icon_mrgreen:
To ti je moje raskrižje i kuća :)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
vidim lijepo se kod vas čistilo..kod mene nije ni pahulja pala več se večina snijega otopila....jučer smo bili ludi dok smo ujutro vidjeli da ga je napadalo prek 20 cm...krenuli smo u pol 7 ujutro čistit jer smo trebali imat svinjokolju i fala bogu uspjeli probudili sve susjede...bili smo tak u žurbi pa nisam nikaj stigel zaslikati...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
Bilo neki dan na dnevniku da je u Kini palo rekordnih 5,5m snjega,sad dali je to istina ili ne neznam.
Ako neko zna nešto više o tome neka kaže.

kaj nije bilo u japanu...:icon_scratch:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,754
Kina, Japan, to je dva prsta udaljenosti na karti Svijeta....:(hi):
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
888
kod mene za ima oko metra i još starog pola metra koji se nije otopio, JCB 4cx kombinirka ako nema lance na sebi ne može čistit, ne treba ni pokušavat, evo dokaza ovo nije kod mene nego u jednom selu u blizini Otočca gdje ga ima više 30-40cm, ja živim u gradu pa ga kod mene ima malo manje, e da cura je visoka 170cm
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
majke ti ga kolko ga je...:icon_pray::icon_pray::icon_pray: ja bi se valjda samo malo kose vidjelo preko...mada sam 187 cm..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Dečki jel ima ko sliku Slunja sad pod snijegom ja sam bio prosle godine u ljetu tamo nekoliko puta prekrasno mijesto!
 
Na vrh