• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

B

Bobo

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

Hmmm, artiljerija je bila blize clanu Jd4755. na bijelom brijegu ;) Odande se vidi u Bosnu bez po' muke ;)

Ovo moje brdo je super vidikovac i bas nekidan su se ovi s paraglajderima spustali dolje...

Sad kad je snijeg, ne mogu gore nikako, na proljece ce 549 biti u gradu, pa cu se na vrh provozat i poslikat malo lijepse slike ako bude suncanih dana ;)

S mog brda s malo boljim dalekozorom bih mogao i vidjeti svoje selo ;)
 
K

krx pozega

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

Požega je po mnogima najljepši gradić u Hrvatskoj smješten na prebogatoj ravnici zašićen i okružen Požeškom gorom,Psunjom,Krndijom i Papukom....tu požešku dolinu još su rimljani nazvali Vallis Aurea(zlatna dolina)
Obrisan neispravan link.

... ovo bi bio istočni ulaz u grad ili od strane Broda...vidi se zaobilaznica i u podnožju Orljava, Bobo bi bio uzvodno nekih 3km ;) ...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: ZIMSKE RADOSTI

@Bobo: super su slike
danas sam i ja osvojio vrh ;)
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Ovo su naše gorice, vinogradi
Obrisan neispravan link.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: ZIMSKE RADOSTI

TX75 kaže:
lijepih li slika... 8)
A to sam danas slučajno ponio fotoaparat i otišo malo prečistit puteve do goric, jer znam da ovaj čovjek koji inače čisti ne može skroz na vrh. Pa sam ja "najluđi" moral. ;) :mrgreen:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: ZIMSKE RADOSTI

Ti nisi normalan :scratch hodati po rukavcu stare drave
 
R

ROKI

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

Gradja za mol na Bosutu čeka, samo treba Bosut dobro smrznit i da se krene na posao. ;)
 
Z

zrine892

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

zvona kaže:
Ti nisi normalan :scratch hodati po rukavcu stare drave
tu mi svaki dan hokea igramo... :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye da vidis kad 110 kilaš nagazi na taj led samo se uvija i puca... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye
 
R

ROKI

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

I tomica. :D Bit će šuške paparutke. :lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: ZIMSKE RADOSTI

jucer smo ja i komsija isli da trazimo badnjak pa sam malo uslikao slike nisu neke slikano sa mob.
Obrisan neispravan link.
malo pogleda na moj gradic
Obrisan neispravan link.
komsija u akciji sjece
Obrisan neispravan link.
i glavni akter planinarenja RENAULT 18 4X4 :mrgreen:
Obrisan neispravan link.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: ZIMSKE RADOSTI

Gadno je tam kod vas, slušam baš na vjestima!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: ZIMSKE RADOSTI

Nisam znao prije za ovu temu.
I kod mene su!
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh