• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: ZIMA ZIMA E PA ŠTA JE...............

eh nemoj dvaput reći još je cijela veljača pred nama :!: :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: ZIMSKE RADOSTI

Evo našao sam par slika od prošlog čiščenja snijega :mrgreen:

aNaNa009.jpg


aNaNa010-2.jpg


aNaNa011-1.jpg


aNaNa012.jpg


jel ste sušali prognozu, vele da bude u noći s utorka na srijedu palo oko 20 cm novog snijega :D :?: ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: ZIMSKE RADOSTI

A što internet radi, ŠANANA se ljepo razbaco sa slikama :D

A ja i bi i nebi još snjega...Nebi što sam taman očistio zadnju felgu od rđe, a nisam kupio boju da ju ofarbam, a onda ču ju morat opet :blackeye :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: ZIMSKE RADOSTI

a ma i meni uopče nije za taj snijeg, samo zajebancija, ali ako napada nek napada, nema se tu kaj protiv prirode, ak bu-bu :D
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: ZIMSKE RADOSTI

je je sam nek pada i nek se malo pomrzne ja još moram voziti gnoja već je gnojište pretrpano a neće mi se po ovom blatu :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: ZIMSKE RADOSTI

Šta šparaš Samea 8) :D
Ljepo da bar kod mene bude 20cm :roll:
kod mene bio jedan jedini i to 10cm :|
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: ZIMSKE RADOSTI

nemam opremu za same-a :mrgreen: , ovu mi dasku same napred potrga i onda nemam ništ, a ovak po malo na rikverc si pezim s 565 ;)


hehe, taj gnoj, i meni je več puno gnojište :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: ZIMSKE RADOSTI

evo ekskluziva :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: specijal zima 2007.
[youtube:3v3ukzsg]kTHNT6VOHJE[/youtube:3v3ukzsg]

lud sam :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: ZIMSKE RADOSTI

ŠANANA IMT 565 kaže:
nemam opremu za same-a :mrgreen: , ovu mi dasku same napred potrga i onda nemam ništ, a ovak po malo na rikverc si pezim s 565 ;)


hehe, taj gnoj, i meni je več puno gnojište :mrgreen:

Zato nabavi pravu dasku koja se neće pod ničim slomiti... :mrgreen: (znaš gdje ima takve...) :mrgreen: :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: ZIMSKE RADOSTI

zjockoo kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
nemam opremu za same-a :mrgreen: , ovu mi dasku same napred potrga i onda nemam ništ, a ovak po malo na rikverc si pezim s 565 ;)


Zato nabavi pravu dasku koja se neće pod ničim slomiti... :mrgreen: (znaš gdje ima takve...) :mrgreen: :blackeye

hehe, a znam :mrgreen:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Re: ZIMSKE RADOSTI

polako ce ova tema ponovno postati aktivna..

slikano prije pola sata:

 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: ZIMSKE RADOSTI

oho vi ste još dobri. kod mene je sve pod snjegom, samo nemam tenutno s ničim slikat, kad mi fotič kod drage, a mob nema usb priključka.
sve je bijelo a ja još niti nisam krenuo u zimsku brazdu :oops: malo iznenađujuče dok sam se probudio lagano padalo kao kod tebe, a sad sve bijelo na travi ga ima cca neču pretjerat 10cm, al mislim da ima više :shock: :shock: :shock:
morat ču nabacvit nove gume na mf-a naprijed da mogu lakše orat :D dok to sve stane i počne smrzavat
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Re: ZIMSKE RADOSTI

a šanana da ti je na tom imt-u prednja hidraulika .. ?? hahah ... a eto ide snijeg već je kod nas počeo da pada i tako a ja najviše volim to ručno da pokupim snijeg ... a i nemam tu ralicu za traktor ...
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Re: ZIMSKE RADOSTI

Onda ćemo kolega zajedno orat snijeg :mrgreen: , ja još isto imam za orat zimsku, ma za tjedan dana će bit +25 stupnjeva po ovom vremenu kak se mijenja zadnjih godina. :roll:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: ZIMSKE RADOSTI

Ronin kaže:
Onda ćemo kolega zajedno orat snijeg :mrgreen: , ja još isto imam za orat zimsku, ma za tjedan dana će bit +25 stupnjeva po ovom vremenu kak se mijenja zadnjih godina. :roll:
daslažem se stobom čuda su močuča u zadnje vrijeme kod nas :shock: :D
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Re: ZIMSKE RADOSTI

Evo što se desi kad kinezi eksperimentiraju s prirodom. Slučajno ili ne radili su neke atmosferske eksperimente s vremenom početkom studenog kad je kao slučajno i kod nas palo ovo.

 
B

bok123

Guest
Re: ZIMA ZIMA E PA ŠTA JE...............

eto opet zima, kod nas -11C , voda se malo smrznula, valjda to riješim.
Kobasice su napravljene, rakije ima, bijelog luka isto (odmah se svi miču od mene), antifriz je ulit, još poboljišivač goriva i možemo dalje, ali dosta priše, jurili smo cijelu godinu.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: ZIMA ZIMA E PA ŠTA JE...............

kod mene danas mjereno ujutro -15 ugodnih. nemam greške strojevi svi u garaži antifrizi spremni u blokovima, samo kresnem o odma čistim od garaže pa na dalje.
kobasice spremne odavno, zalihe luka su spremne i da vidiš čim zineš drugi ako se ne makneju riše se :lol: :mrgreen:
snježne krpe lagano padaju ima ga oko ko 30cm, pa još malo da krečem u čiščenbje
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
Re: ZIMA ZIMA E PA ŠTA JE...............

ima ga i kod mene nekih 35cm,pada ko lud,neki -10 stupnjeva ,traktori u garaži,i case čeka da navečer malo radi da snijeg po dvorištu razgrne...ima snijega ima ga
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: ZIMA ZIMA E PA ŠTA JE...............

Kod mene samo pada i pada..............
7ea5f6c9.jpg
8a0f4af6.jpg
7fab6bbe.jpg


22cm sam očisito pred 1sat i več je napadalo novih 15cm...
 
Na vrh