• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Živili!!

Tole

Novi član
Tu od
3 Sij 2012
Poruka
13
Pozdrav svima!!
Zovem se Tomislav i po zanimanju sam inženjer šumarstva i trenutno odrađujem pripravnički staž u šumariji Cetingrad...Posjedujem SAME explorer 95 classic 2006.god kojeg prvenstveno koristim za šumu...cilj prijave na ovaj forum je detaljnije upoznavanje s predhodno navedenim traktorom te s radovima u šumi...Živjeli!!!:drinkers:
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..............:partyman::partyman:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pozdrav Tole, evo sad tek vidim da imaš svoju temu....
Drago mi je da još jedan član ima isti traktor ko i ja.

daj slike!!!
 

Tole

Novi član
Tu od
3 Sij 2012
Poruka
13
ej evo budem sutra napisao nešto detaljnije o traktoru i budem stavio koju sličicu,nemam vremena sad...
 
B

BAGERISTA

Guest
Traktor je ko pupica,,,,,,,,,,,,,svaka čast..........:prayer::prayer::prayer:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro došao na forum :D

U zadnje vrijeme puno članova iz KA županije se prijavljuje :scratch
Iz Cetingrada kraj Slunja...malo ljudi zna za Cetingrad pa sam zato napisao Karlovac...
To ti misliš ;)
Od kuda si točno?
 

Najnoviji postovi

Na vrh