• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZMAJ 222 (Berač kukuruza)

  • Temu pokrenuo mladi gazda
  • Datum prvog posta
M

mladi gazda

Guest
Pomoć oko berača ako netko možd ima isti takav...trebam radioničko upuctvo o njemu inače knjigu koja se dobije uz berač kad se kupi novi ak neko ima u pdf ili wor verziji nek se javi na forum... hito trebam hvala




mladi gazda........
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
imam ja ali na papiru sta te interesuje ??
 
M

mladi gazda

Guest
SVE me intresira jer sam kupio takav berač pa nebi bilo loše imati knjigu o njem jer ipak tam ima sve ...
hvala ti sto si se javio ajd ak možeš nekako na komp prebacit ak ne ništa onda svedno velika ti hvala..........





mladi gazda
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
ajd ako nadjem vremena da spojim skener pa da ti to prebacim
 
U

ursus4514

Guest
Bok prijatelju ja imam zmaja 222 i imam katalog o njemu pa ti ga mogu skenirat ako hoces
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
e evo pravog coveka koji ima 222
kod mene je uputstvo od 224
pa ako nekome treba neka se javi
mrzi me da skeniram ako nikome ne treba
 
M

mladi gazda

Guest
ja napravim post nejavlja se niko a najednom BUM svi navalili to je za pohvalu!!! e meni treba od 222 pa ak ga možete skenirat bilo bi dobro...........hvala unaprijed........
.....mladi gazda......
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
vidi ga sada kako je nezadovoljan
nemoj da povlacim rijec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
M

mladi gazda

Guest
ispravak netočnog navoda uvaženog saborskog zastupnika savorisa...........
nisam nezadovoljan neg zadovoljan odazivom na ovaj moj post al puno priča malo djela ja još nema niš od kataloga....... tak da proglašavam inzvardeno stanje....... hvala na što se te uvažili moju riječ




.............mladi gazda...........
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
mladi gazda kaže:
ispravak netočnog navoda uvaženog saborskog zastupnika savorisa...........
nisam nezadovoljan neg zadovoljan odazivom na ovaj moj post al puno priča malo djela ja još nema niš od kataloga....... tak da proglašavam inzvardeno stanje....... hvala na što se te uvažili moju riječ




.............mladi gazda...........
lijepo sam se nasmijao :lol:
 
Č

Čugi

Guest
Pa mogao bi skenirati za 224, kako sam sređujem berače, izgleda da ću imati posla oko jednog 223, tako da bi mi dobro došlo to uputstvo, verovatno u sklopu njega ima i kat. rez. delova, jer nisam do sada radio dvoredne.
 
U

ursus4514

Guest
decki ja imam od 222 zmaja pa ako nekome treba? novi katalog sam kupio pa mogu skenirat
 
M

mladi gazda

Guest
ursus4514 kaže:
decki ja imam od 222 zmaja pa ako nekome treba? novi katalog sam kupio pa mogu skenirat
daj postavi to na forum ili mi reci disi kupio da vidim možd je to meni blizu pa da i ja kupim meni treba hitno.......



mladi gazda...........
 
L

lala76

Guest
ja imam 221 i znam ga u prste , reci sta te interesuje , to si isti beraci samo ovaj moj nema bunker nego vuce prikolicu.
 
M

mladi gazda

Guest
o pajdo mal ti nereče što me zanima znam ja sve što ide a što ne inače sam mehaničar po struci al treba mi priručnik o tom beraču 222 jer tam ima dosta korisnih stvari pogotovo brojevi ležaja ........... hvala na razumjevanju...........



...............mladi gazda.............
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
lala76 kaže:
ja imam 221 i znam ga u prste , reci sta te interesuje , to si isti beraci samo ovaj moj nema bunker nego vuce prikolicu.


Lala ajd baci neku sliku od tog berača, imam i ja sličnu zmajevsku mašinu, Zmaj 2KM !
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
evo da i ja budem od rijeci

vise od pola sam izskenirao nesto malo je ostalo ;)

e sada me zanima kako to sa spojim u jedan PDF ili neki format koji to moze da skupi u jedan fajl

znaci kojim programom to da sastavim i neko malo objasnjenje kako se to radi???

inace u pitanju je servisna knjiga za 224
 
S

Smixy

Guest
Samo arhiviraj sve te fajlove sa nekim od arhivera (winzip, winrar ...) i dobit ćeš jedan fajl koji možeš okačiti negdje za download.
pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh