• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zmaj

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
da šuškalo se šuškalo, al nisam htio ništ reči do sad kad je sigurno...

prva boja na njemu , nigdje trul, kombajn od strica tak da se zna kak je održavan i sve...bogme malo gledam po njuškalu , nigdje nisam našel nekaj u tak dobrom stanju, a stric ga je stvarno imal na brigi kak se spada...
hvala na čestitkama
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Čestitam, kolka je kosa?predpostavljam 3.60,stvarno je sačuvan,kolko novaca ak nije tajna
 
Posljednje uređivanje:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
4 slamotresa, ima i na slici, 4.20 je heder ako se ne varam. Cestitam nek sluzi dobro, stvarno je lijep.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Svaka cast ocuvan stroj, cestitam! Tesko je naci u ovakvom stanju. Obiso sam ih nekoliko ma sve je to bilo samo za otpad, ovaj mi izgleda odlicno. Kad bi naiso na takvoga uzo bi ga bez razmisljanja. Original heder je 4,2m.
 
B

Bobo

Guest
Ja slike ne vidim a kad odem direktno na photobucket u album kaze da je taj album privatan...


HOCU I JA VIDJETI ZMAJA :icon_axe:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@matija cestitke na kupnji stvarno odlicno izgleda nek te jos dugo sluzi:icon_jook:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
evo Bobo jel sad vidiš ? složil sam da nije privat album...
kosa je 3.60 m , 47 000 kn ...
 
B

Bobo

Guest
Na zalost i dalje ne vidim... bit ce da je do moje opere pa da zato ne vidim...

Inace ODLICNO je sto imas heder 3.60 ti je za 142 prava mjera za manje njive, transport cestom, bolji izvrsaj. imas jednaku potrosnju goriva bez obzira na uzi heder.

mozes u 2. brzini vrsiti sve osim soje sto je s 4.20 teze izvedivo. 3.60 ga taman nahrani koliko treba i motoru nije tesko.

ODLICNA kupovina pogotovo ako je tako ocuvan kako citam i ako poznas prijasnjeg vlasnika te znas kako je vozen i odrzavan. Po meni to znaci pola stroja nego da kupujes "na rijec"...


Sretno sa strojem a slike cu valjda vidjeti jednog dana ;)
 

bariccc

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
101
extra zmaj nisam jos vidio da je stroj ovako ocuvan cestitke na kupnji nek te dugo sluzi!
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Matija, čestitke!!

Svaka čast stricu, a bome i tebi kaj si dogovoril prodaju!
Sada ti je gospodarstvo poprimilo novu dimenziju, sad imaš zatvoreni ciklus prozvodnje žitarica!!
Želim puno sreće u korištenju!
Iako ne znam puno o kombajniman,nek me grom tresne ak ovak nekaj nebi kupil odma na licu mesta! I još da znam da neje šrot neki, ufffffffffffffff!!
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
matija čestitam na kupnji kombajna super izgleda,
reci mi koje ti je širine uvlačo grlo i koje su širine sita
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
evo Bobo jel sad vidiš ? složil sam da nije privat album...
kosa je 3.60 m , 47 000 kn ...

Gore ti je standardni Zmaj heder 4,20.... jasno da je kosa nekaj uža. Videl si kolko je na mojem 141 suženi heder - e,to ti je 3,60.
Ostalo mi je nekaj lančaniki za kuruzu dok sam prodal adapter,pak se javi,. Novi su... Budem ti poslal Priručnik za kombajnere.

Ak uspiješ prvo leto strgati osovinu bubnja ili spojničku motora - plaćam sanduk pive!. He-heee.... :)
 
B

Bobo

Guest
Gore ti je standardni Zmaj heder 4,20.... jasno da je kosa nekaj uža. Videl si kolko je na mojem 141 suženi heder - e,to ti je 3,60.
Ostalo mi je nekaj lančaniki za kuruzu dok sam prodal adapter,pak se javi,. Novi su... Budem ti poslal Priručnik za kombajnere.

Ak uspiješ prvo leto strgati osovinu bubnja ili spojničku motora - plaćam sanduk pive!. He-heee.... :)

Dajem glavu da je i kod Matije srezan heder... srednje polje je suzeno a na 4.20 su sva tri jednake sirine. To je siguran pokazatelj suzenog hedera.
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Dajem glavu da je i kod Matije srezan heder... srednje polje je suzeno a na 4.20 su sva tri jednake sirine. To je siguran pokazatelj suzenog hedera.

Znam ja to,Bobo.... no mislil sam da bude Matija išel kod strica mjerit i slikat za forum. He-he.... malo ga zajebavam. ;)


Heder je sužen.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
zmajčina je doma...a i heder smo kupili za kukuruz

prvo heder ( radili budemo kompletni remont na njemu) :(happy):


limove smo poskidali i oprali sve , pa sad kak bu vremena budemo rastepali..


a sad glavni stroj





i pod krov ide malo smo letvice porezali i eto ga..
 

Najnoviji postovi

Na vrh