• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zrine892

S

sapat

Guest
[quote="zrine892
aha...baš me zanima kako bi se ti snašao da ti je dvor širok 9m...[/quote]

u hebemu, to je usko :twisted:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa moj je dvor širok, kad je prazan oko 12 m, a večinom je to oko 8, 9 kako kažeš.
Cesta mi je ispred kuče, s desne strane isto.
Prije je ulaz u dvor bio 4m, ali smo napravili ulaz od iza tak da samo sa nekim strojevima mogu proći kroz dvorišta kružno.
Imam vrt 20x20 pa se ti snalazi s dvije prikolice izmađu vočki.


Onaj vrt na slici uz strojeve jeli tvoj?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To je ona druga slika ispod pluga.
Taj prostor s lijeve i desne strane kolone, za to pitam?

Jel ti strojevi inače stoje tako vani ili imaš neke šupe i garaže za njih?
 
Z

zrine892

Guest
ne nije moje...samo sa one strane prema lijevo mozda još imam prolaz 4,5 metra...nista samo garazu za auto imam...od nedjelje pocinje gradnja šupe...do sada su bili pod ceradom... ja se okrenem 12x12 sa dvije prikolicama bez problema...
 
B

branko

Guest
sapat kaže:
[quote="zrine892
aha...baš me zanima kako bi se ti snašao da ti je dvor širok 9m...

u hebemu, to je usko :twisted:[/quote]


a kaj da ja onda velim kod mene je na najuzem mjestu 3,6 m (ali je zato jedno 100 m duzine)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Imam i ja dužine, ali širine slabo. Okrenem se i ja, ali imam nikoloko trešanja na vrtu pa oduzimaju dosta pristora.

Sretno sa gradnjom šupe!!!
 
S

sapat

Guest
kod mene je širina oko 30m i opet mi je usko... dok poslažem gnojivo, kojekakve priključke... nikad dosta mjesta, uvijek nešta smeta
 
Z

zrine892

Guest
hehe...dosta toga se nakupi...rasrpodaj meni pa ces imati mjesta...;) ;)
 
Z

zrine892

Guest
danas...sutra...prekosutra i zauvijek o traktorima,snašama..TAMBURICAMA....evo imam i ja tamburicu u gepeku ;) ;)
[youtube:28rw5koe]7TDzKaaKKwA[/youtube:28rw5koe]
 
T

Tonxy

Guest
lijepa tambura!! :mrgreen: :mrgreen: :blackeye
ali prije reći da je to neka berda(bas)!! :p ;)

SAMO ;) nikako da skužim u kojem je štimu!! hehe :mrgreen:
pozz i odličan je taj sub!!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Bobo kaže:
Zrine radi 60 hektara zemlje i ima trobrazni plug. ore dvaput godisnje, sto ce reci 120 hektara. 120 podijelimo na 3 brazde i dobijemo da mu svaka daska poore 40 hektara godisnje...
Bobo, bogati što si pametan, šta ti neideš na neki fax i budeš neki ing. ili tako nešta....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Zrine ti si zakon, s 18 godina radit 60 hektara, nije baš lako, ali što se mora mora se. i jel si sagradio šupu? kolko če bit velika? kako mi se sviđa tvoj belarus!!!!!!!!!!!!!!!!!!A i RX ti nije loš, ajde sretno i živio, i kupi onog rx-a sa 170 konja...
POZDRAV!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
hvala hvala...nadam se za onog rx- da cu kupiti..šupa bi trebala biti 9x15 i visine 4m..vec je trebala odavna biti gotova..nikako da krenem jer sam imao problema sa nabavkom materijale...trebao bi krenuti a neznam kad cu...belarus je bijesna pila..a rx-100 nekad je bio..prosli su njegovi dani kada je bio mlad..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
zrine892 kaže:
belarus je bijesna pila..a rx-100 nekad je bio..prosli su njegovi dani kada je bio mlad..

I mene zanima koliko može iči taj belarus, ja znam da su brzi, jelda??? Ima u Gradištu jedan, nije kao tvoj, ali je neki sličan, majke ti može iči ja mislim 60 km/h 100% ;) ;) ;)
 
Z

zrine892

Guest
ursusc360 kaže:
zrine892 kaže:
belarus je bijesna pila..a rx-100 nekad je bio..prosli su njegovi dani kada je bio mlad..

I mene zanima koliko može iči taj belarus, ja znam da su brzi, jelda??? Ima u Gradištu jedan, nije kao tvoj, ali je neki sličan, majke ti može iči ja mislim 60 km/h 100% ;) ;) ;)


a moguce da ide toliko da mu otvoris na gasu..a cuj moj ide 53,4 km/h..tako pise na satu..a koliko on ide..to neznam..neki kazu da ide a neki kažu da ne ide toliko..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
I Zrine jesi se dogovorio šta??? Znaš na šta mislim ako nisi zaboravio.
Ajde reč češ mi preko MSN-a, to sam napiso samo ovako da ja imam više postova, i da ti na toj temi imaš više
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ajde živio!!!!!!
ŽENI SE I TI, NEMORA SAMO BOBO!!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh