• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deda Marek's zadnje aktivnosti

  • Deda Marek
    Deda Marek odgovara u temi POLJObirtija.
    @mtd001 ,pak ti je Karlovac bliže :hahah:
  • Deda Marek
    Deda Marek je reagirao na post od plus u temi Vladimirec T-25 s Haha Haha.
    Fala ak ga meni nudiš, da ga imam, moral bi z njim i nekaj delati, ovak, čekam da mi Plenki da godišnji, da odem na more. Vrag nek nosi...
  • Deda Marek
    Deda Marek je reagirao na post od MUHA u temi POLJObirtija s Haha Haha.
    kad smo kod utakmice. Rođak ima karte za subotu za utakmicu protiv Gane. Skontal je da mu se preklapa sa njegovim vjenčanjem pa ne može...
  • Deda Marek
    Deda Marek je reagirao na post od Axial u temi POLJObirtija s Like Like.
    Čak i uz tu jezičnu barijeru - Hrvati i Zagorci su si navek dobri bili...... ;)
  • Deda Marek
    Deda Marek je reagirao na post od plus u temi VIC s Like Like.
  • Deda Marek
    Deda Marek je reagirao na post od llmb0611 u temi POLJObirtija s Like Like.
    Postavil temelje za 200 bogatih obitelji..a za ostale crkavica...🤮🤮🤮🤮
  • Deda Marek
    Deda Marek je reagirao na post od lijeskakc u temi Kućni ljubimci s Like Like.
    Moje ljepotice. Malo uživanja u hladovini.
  • Deda Marek
    Deda Marek odgovara u temi POLJObirtija.
    A ćemu su se onda dečki borili i ginuli 🤔 . Ak je to sve Francek rešil .
  • Deda Marek
    Deda Marek je reagirao na post od lijeskakc u temi Šta smo radili danas 2 s Haha Haha.
    Samo moramo biti ponizni i ne navaljivati puno na tuđe golove i sve bude u redu i rezultat bude došao. :ppozdrav: To je stara prokušana...
  • Deda Marek
    Deda Marek je reagirao na post od Axial u temi Motorna kosilica s Like Like.
    Nekak mi se čini da OHV znači nešto sa položajem ventila (over head valve) i da to nije marka motora. Mene služi prilično dobro, lijepo...
  • Deda Marek
    Deda Marek je reagirao na post od NikolaT55 u temi POLJObirtija s Haha Haha.
    Alkohol ne mijenja čovjeka. On samo privremeno izbriše softver, pa proradi hardver.
  • Deda Marek
    Deda Marek je reagirao na post od lijeskakc u temi POLJObirtija s Like Like.
    Ovo je djelić toga iz mojeg malog kuta gledanja, moje mladosti koja vrnula se nebu.... jer ta pisma refren nema....
  • Deda Marek
    Deda Marek je reagirao na post od lijeskakc u temi POLJObirtija s Like Like.
    Za sve one koji se sjećaju starih vremena i misle da je onda sve bilo nekako drugačije, ljudskije, normalnije.....
  • Deda Marek
  • Deda Marek
    Deda Marek je reagirao na post od plus u temi POLJObirtija s Haha Haha.
    Ne mogu ja to tvoje shvatiti, nemam čime, nakon vrelog dana mozak mi je natekao i več je veličine graška.
Na vrh