• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Frenki F3's zadnje aktivnosti

  • Frenki F3
    Frenki F3 je reagirao na post od Matija_E30 u temi Ljetovanje s Like Like.
    I muzej u turnju.. Ovo mi je treći godišnji odmor u životu, moram priznat da mi se čak i svidjelo. Sad je trajalo čak 3 dana...
  • Frenki F3
    Frenki F3 je reagirao na post od Matija_E30 u temi Ljetovanje s Like Like.
    Malo sa željave..
  • Frenki F3
    Frenki F3 je reagirao na post od Matija_E30 u temi Ljetovanje s Like Like.
    A poslje tu, Martinbrod. Odličan dan 💪💪 Sutra drift 😀
  • Frenki F3
    Frenki F3 je reagirao na post od plus u temi VIC s Haha Haha.
  • Frenki F3
    Frenki F3 je reagirao na post od plus u temi SMIJEŠNE SLIKE s Like Like.
  • Frenki F3
    Frenki F3 odgovara u temi Kuhinja.
    Čestitke od srca (y) :ppozdrav:
  • Frenki F3
    Frenki F3 je reagirao na post od llmb0611 u temi Kuhinja s Like Like.
    Sinu nagrada za kraj skole, sve petice i uspjesan prijemni za upis u glazbenu skolu! 🍻🍻
  • Frenki F3
    Frenki F3 je reagirao na post od MUHA u temi motori tomos s Like Like.
    Vjerujem da se bi našlo :LOL: Ova crna od BT-a je zakaparena bez termo grupe, ali ima ih još. Neke su vozile, neke nisu, neke treba...
  • Frenki F3
    Frenki F3 odgovara u temi Kućni ljubimci.
    Moj mali "picek":giggle:
    • 33681.jpg
  • Frenki F3
    Frenki F3 odgovara u temi Cvjećarstvo.
    Pelargonija, posađena rukom moje pokojne bake...
    • 33670.jpg
  • Frenki F3
    Frenki F3 je reagirao na post od plus u temi Šta smo radili danas 2 s Haha Haha.
    "Jutros me je nazval Naš stareši zet A bi mogli danas Da idemo vu klet..." I kak da ja to ne prihvatim, odmah sam mu dal svečano...
  • Frenki F3
    Frenki F3 je reagirao na post od vlastel u temi Šta smo radili danas 2 s Like Like.
    Malo odmora i druženja na sindikalnim susretima zdravstva
  • Frenki F3
    Frenki F3 je reagirao na post od domy_os u temi Automobili s Like Like.
    Mehaničar odradio ekspresno, zaglavio ventil unutar ABS bloka. Usput napravio i mali servis. Prošao tehnički bez problema.
  • Frenki F3
    Frenki F3 je reagirao na post od plus u temi Slike krajolika s Like Like.
    Pogled u nebo, prema Mađarskoj, na sjeveru: U smjeru Ivanščice: Prema VŽ: Mađarsku i večeras dobro natapaju slapovi s neba...
  • Frenki F3
    Frenki F3 je reagirao na post od sttipa u temi Vremenske prilike-neprilike s Like Like.
    Tuzna je tema ali svidja mi se radio stanica koju slusate @Frenki F3
Na vrh