• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

plus's zadnje aktivnosti

  • plus
    plus je reagirao na post od Pjero u temi Kućni ljubimci s Volim Volim.
    Moj pernati ljubimac...
  • plus
    plus je reagirao na post od MUHA u temi motori tomos s Like Like.
    Ovog mi je najviše žal kaj nije nikad završila tam gdje joj je bilo mjesto...Malo joj je falelo da odvozi jedan aml, ali nije. Rođena za...
  • plus
    plus odgovara u temi SMIJEŠNE SLIKE.
    • 1000043297.jpg
  • plus
    plus odgovara u temi VIC.
    • 1000043298.jpg
  • plus
    plus odgovara u temi Općenito.
    Jako lijepo, slika pokazuje i dokazuje urednost, predanost, pedantnost, super 🥂
  • plus
    plus je reagirao na post od NEWHOLLAND u temi Općenito s Like Like.
    Zaštita, borba sa kanadskom hudoljetnicom, uskoro šišanje. Pa opet u krug. Sve je isto ko i lani pa nemam potrebe se ponavljat.
  • plus
    plus je reagirao na post od llmb0611 u temi Kuhinja s Like Like.
    Sinu nagrada za kraj skole, sve petice i uspjesan prijemni za upis u glazbenu skolu! 🍻🍻
  • plus
    plus odgovara u temi Kuhinja.
    Iskrsne čestitke sinu i roditeljima. 🥂
  • plus
    plus je reagirao na post od Frenki F3 u temi Kućni ljubimci s Like Like.
    Moj mali "picek":giggle:
  • plus
    plus odgovara u temi POLJObirtija.
    3.000.000 EUR a. Eto ga, poštovani svi, umjesto u nešto razvojnog i pametnog, sad bude našim zajedničkim novcem plaćeno zbrinjavanje 3...
    • 1000043284.jpg
    • 1000043286.jpg
    • 1000043290.jpg
    • 1000043292.jpg
  • plus
  • plus
    plus je reagirao na post od lijeskakc u temi Traktorska kosilica ili traktorčić s Haha Haha.
    Ako znaš sam rastaviti i sastaviti fregazer onda ti nikakvi forumski savjeti ne trebaju. Svaka čast i samo tako. Pusti ti forumska...
  • plus
    plus je reagirao na post od lijeskakc u temi Šta smo radili danas 2 s Like Like.
    Bolje vu klet i vu podrum nego kopati oko kanalizacije. Nije zet bedast. :ppozdrav:
  • plus
    plus odgovara u temi Šta smo radili danas 2.
    "Jutros me je nazval Naš stareši zet A bi mogli danas Da idemo vu klet..." I kak da ja to ne prihvatim, odmah sam mu dal svečano...
  • plus
    plus je reagirao na post od domy_os u temi Automobili s Like Like.
    Mehaničar odradio ekspresno, zaglavio ventil unutar ABS bloka. Usput napravio i mali servis. Prošao tehnički bez problema.
Na vrh