• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. R

    TEHNOSTROJ prikolice

    Da li se na prikolici moze podici sanduk kao da kipa pa onda odstekati crijevi sa traktora, a da ona ostane u kiper polozaju? Nakon toga, moze li se ustekati natrag i spustiti sanduk? Pitam radi tlaka u crijevu, da li je to moguce ili ide jako tesko? Ulje iz traktora ostane u cilindru ali to...
  2. R

    Prodajem Punto na LPG plin

    Nova cijena 1200 eura
  3. R

    IMT 539 i 533

    Samo pod uvjetom da nekim cudom nadjes sajlu koja je 100 posto iste duljine....skoro pa nemoguca mislija
  4. R

    Šta smo radili danas 2

    Jesu pjevali Tonsona...zna li se šta?
  5. R

    Šta smo radili danas 2

    Strojopromet zagreb
  6. R

    IMT 539 i 533

    Ili napeljas zadnji kotac na tri klocne pa ne treba ispustati ulje
  7. R

    POLJObirtija

    Auzo Silvio Sveta nedelja. Promjer flandje ovisi o kibikazi motora i snazi. Inace ti je dosta i cjevvicu samo turiti u fergazer. Moras nabaviti i isparivac.
  8. R

    Jel neko imao iskustva sa ovim motorom?

    Ak je dizel onda filter goriva u rezrvoaru za koji 99 posto ljudi ne zna da postoji
  9. R

    Malčeri

    Napuni tank pa nebu😅
  10. R

    Kukuruz 2026

    Mene zanima nesto oko odabira sjemena. I mojoj okolici ima za kupiti samo par sorti BC hibrida. Kako cesto putujem, nije mi problem u Podravini ili Slavoniji uzeti REWE ili Pioneer.... Mislite li da je do trgovca ili za zagorsku zemlju valja samo BC?
  11. R

    Jel neko imao iskustva sa ovim motorom?

    Nemam pojma kakav je motor jer slika je mutava, ali provjeri filter goriva ili ako je benzinac svijecicu
  12. R

    IMT 539 i 533

    Ja to ne bi stavljao da ih taman u kuci imam. Em su losi federi pa ispadaju osiguraci, materijal korodira i plastika se topi. Zali boze vremena
  13. R

    IMT 539 i 533

    https://masiva-bj.hr/kutija-osiguraca-8-polna-ubodni-osiguraci Takvu si uzmi. U nju idu ubodni osigiraci koji nece prekidati
  14. R

    Gorivo ti ljuto ...

    Ode forum u picku materinu... Opet je dosao do interneta
  15. R

    Automobili

    Kad je kontrolor videl uljni manometar od IMT-a, znao je da tu nema greske 😉
  16. R

    Šta smo radili danas 2

    Plus, ne daj bože da i žena donese takvu odluku.... Sedel buš i ti na hrpi tih stvari ;)
  17. R

    POLJObirtija

    Je ovo stara ili nova cijena?
  18. R

    Poučne priče, aforizmi, poslovice, anegdote

    Svima je vrijeme za posjetu mehanicaru
  19. R

    TEHNOSTROJ prikolice

    Evo jucer je imala premijeru. Slike prije ... i poslije obnove:
  20. R

    Šta smo radili danas 2

    Nemam pojma. Tko bi se sjecao svih detalja, ali mislim da nije... Postoji slicnost i godine bi odgovarale ali mislim da ga je zaceo netko drugi 😄
  21. R

    Šta smo radili danas 2

    Ja sam radio multimediju tamo. 2015g. Ove projekcije na stakla jos rade...
  22. R

    Šta smo radili danas 2

    Prva setnja nakon obnove...
  23. R

    Prodajem Punto na LPG plin

    BUMP
  24. R

    Gorivo ti ljuto ...

    Mores ti i cisternu imati atestiranu ali ako nemas ADR za prijevoz, u prekrsaju si.
  25. R

    Šta smo radili danas 2

    Plus, znas kak se veli...onaj kaj najmanje pije taj mora trsje delati za one kaj pijeju. Gda si cital da Lijeska kaj dela f trsju? On samo u podrumu operira...
Na vrh