• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Deda Marek

    IMT 539 i 533

    A vura je sigurno prva? Onda njihove službene stranice lažu jer ispada da su prodali vure prije osnivanja firme
  2. Deda Marek

    IMT 539 i 533

    Ak trebaš za potrošiti čevape,to mogu. Tehnički dio prepuštam tebi
  3. Deda Marek

    IMT 539 i 533

    Tih godina je teleoptik još radio pun gas,a yenkay nije postojao. Nekaj tu ne štima
  4. Deda Marek

    IMT 539 i 533

    mikke,ak je ova ugrađena 86,onda laže njihova službena stranica. Po tome je imt imal vure prije osnivanja firme
  5. Deda Marek

    IMT 539 i 533

    Ne,firma yenkay,indijci koji su vuru napravili
  6. Deda Marek

    IMT 539 i 533

    Po dostupnim podacima,ta firma postoji od 88. Kak su odma našli imt 🤔
  7. Deda Marek

    IMT 539 i 533

    Vi bolji poznavaoci imt-a znate dal se takva vura ugrađivala. Ja sam mislil da je svima teleoptik bil prva ugradnja. Ova marka mi je potpuno nepoznata (post je vezan na oglas )
  8. Deda Marek

    Male motokopačice

    Ak očeš malo razgibati mišiće,kupi imt 506. Samo pazi da ti odma na paljenju ne spukne ruku v ramenu
  9. Deda Marek

    VIC

  10. Deda Marek

    VIC

  11. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

  12. Deda Marek

    POLJObirtija

    🤣🤣🤣🤣🤣 još husqarna fali. I francuska 🤭
  13. Deda Marek

    POLJObirtija

    :hahah: :hahah: :hahah: :ppozdrav:
  14. Deda Marek

    IMT 539 i 533

    A da si levi kontakt pobrusil 1mm 🤔
  15. Deda Marek

    SRETAN ROĐENDAN FORUMAŠI

    Pridružujem se lijepim željama
  16. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

  17. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Stane puno i v cadyja 🤣
  18. Deda Marek

    Kako nas policija vara!!! Vozaci OBAVEZNO pogledati!

    Kolega,nisi nam rekel dali si danas nazdravil svom svecu 🤔🥂
  19. Deda Marek

    POLJObirtija

    Sigurno je sused odsutan 🤭
  20. Deda Marek

    POLJObirtija

    Vidoviti Milan :hahah:
  21. Deda Marek

    POLJObirtija

    Pamtimo proceduru. Ali znaš kakvo je forumsko pravilo: ak nema slike,nije se ni dogodilo :hahah:
  22. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Pusti ti staroga mudrijaša. Snimil si je on fučku na mobitel. Stisne play i oblizava se s kupicom. Nije ti on baš od fčera 🤣🤣🤣
  23. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    ....a i lagev je bliže :ppozdrav: :hahah:
  24. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    E,tak sam blizu kak i ti. A za žicu neznam
  25. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

Na vrh