• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

  2. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

    Ili na nekoga 🤣 :hahah:
  3. Deda Marek

    Gorivo ti ljuto ...

    Ja sam mislil da si od onih kaj na malu mešu bere,na martinje lagve pere .(prazne) :hahah:
  4. Deda Marek

    Gorivo ti ljuto ...

    Nisi odgovoril na drugi dio posta
  5. Deda Marek

    Gorivo ti ljuto ...

    Ni vrag da je lagev na žalosnom drevu🤔 Ne spadaš valjda v one kaj pretaču na slovo M :ppozdrav: :hahah:
  6. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Ovo je bila šala. Ali ovo je sad za ozbiljno. Moj pokojni bratić(moja generacija,prerano otišel s 58) je navek govoril: dok ja odapnem,prvo me pelajte v gorice,a onda delajte kaj oćete z menom. I sin mu je ispunil želju. Pogrebnik ga je prvo pelal do kleti,mejaši njemu u čast spili gemišt,i...
  7. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Ali ne v praznom 🤔🤭
  8. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Kaje ovo lijeska na sl 2 🤔🤣
  9. Deda Marek

    Centralno i ostalo grijanje

    Pa bar bu od 3 dobil 6🤭
  10. Deda Marek

    Vremenske prilike-neprilike

    Tu smo negdje
  11. Deda Marek

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    A kaj dela meso 3 tjadna🤔🤔🤔
  12. Deda Marek

    Centralno i ostalo grijanje

    Sve je otišlo u k kak su uveli taj jedinstveni broj,pa dobiš nekog u Osijeku ko nema pojma od kud zoveš. Ja sam prošle godine prijavil nestanak struje ujutro u 9. Odgovor je bil,dečki su na terenu. U pol 2 ja zovem ponovo i tražim da me spoji u Vž. Veli mi dežurni da nikakav kvar nije...
  13. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

  14. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

  15. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

    Pazi da i tebe ne nakite :hahah:
  16. Deda Marek

    Centralno i ostalo grijanje

    Ispravan grijač i nema on pojma kolko je stupnjeva vani . Osim kaj nemam potrebe za njim po zimi ,jer je meni zima. Kresnem ga tak 2 put na mesec da mu nebu dosadno
  17. Deda Marek

    Centralno i ostalo grijanje

    A gde si to pročital da imt nebu vužgal 🤔 :ppozdrav: :hahah:
  18. Deda Marek

    Kuhinja

    Naribana je odlićna za salatu🤪
  19. Deda Marek

    Božić i Nova Godina

    Sretan Božić svima
  20. Deda Marek

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    Svi učimo,zato je dobro čuti i tuđa iskustva :ppozdrav:
  21. Deda Marek

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    Sory,malo sam se zaletel. Denem 25 deka na 10 kil lopatice. Još 3 kile špeka,onda postotak nije baš taj. Isprika na brzopletom odgovoru 🥂 Onda ispadne tvoj postotak 👍
  22. Deda Marek

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    Imaš pametniji recept? Na moje se još niko nije požalil
  23. Deda Marek

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    Nije baš po vagi. Obićno za 1 turu meljem oko 10 kil lopatice i oko 3 kile špeka. Kak se zalomi. Inaće ,kolko sam čital trebalo bi 7:3. I uvijek su super od mesa iz KTC-a. Sol 2.5 posto,ostalo po ukusu
  24. Deda Marek

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    Ja stavljam 70% lopatice,30% leđnoga špeka
Na vrh