• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Dado121

    A sa ovim samo leti, ni ne zna da ima nešto otraga :) I kakvi dojmovi na traktor?
  2. toma84

    Tibor88

    Boja????????
  3. toma84

    dino

    Trebal si malo njemu ostavit
  4. toma84

    dino

    Kaj je još čist :)
  5. toma84

    kec-m Marko

    Dobro nam došao
  6. toma84

    IMT 565

    Ak radiš lakše poslove s njim onda su ti amlo preširoke one. Traktor je malo slabiji s njima ali ne vidim nikakvu razliku na poslu negi prije, lakše se je samo znao zakopat sa 14,9
  7. toma84

    IMT 565

    Aaa, di su moje Rekord sa 560, već 10god ih nema... Jedna isto tako vrisnula...A nisi razmišljal o 16.9
  8. toma84

    Rotodrljače, freze, tanjuraće...

    Čestitke na kupnji, bude i Claas mogal s njom, polako ali bude :)
  9. toma84

    Fendt

    Meni jedan od ljepših traktora ikad napravljeni, ne znam puno o njima ali mislim da nemaju neke mane osim cijene koja je za polovne dosta veća od ostalih
  10. toma84

    Zetor

    Zato imaš napred utege ili PVH tak da ne oštetiš masku :)
  11. toma84

    Vogel&Noot plugovi

    Plug je ok, ali za cijenu ne znam, ako nije poderan vrijedi toliko. Rešetkaste daske se mogu stavit koliko znam.
  12. toma84

    zetor 12245

    Imali su ursusa, a sad za zetora ne znam
  13. toma84

    šole - predstavljanje

    Dobrodošao Jaskanac :)
  14. toma84

    Dado121

    E to, to :)
  15. toma84

    Dado121

    Nećeš koristit super spore, ostale skoro sve, govorim iz iskustva, imam20+20, jedino super spore nemam di koristiti :)
  16. toma84

    Deutz-Fahr

    Ma ok, dogodi se sr... ali opet kaj je previše... Ovo je iživljavanje na stroju...
  17. toma84

    koji traktor

    IMT 560 ili 577 :)
  18. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Koja bi bila cijena sa PDV dvoradnog cilindra fi klipnjače 30mm fi klipa 50mm ili 60mm, hod klipnjače da je 450mm. Prihvati su dovoljno samo provrti na klipu i klipnjače. Može odg i na PP ako ne želite ovdje iznosit cijenu
  19. toma84

    Deutz-Fahr

    To neka bena, da možeš tako uništit traktor u par godina...
  20. toma84

    Dado121

    Vidim utezi namontirani, odma je ljepši :)
  21. toma84

    Deutz-Fahr

    Pa kaj su tom radili...
  22. toma84

    Pozdrav iz Posavine

    Dobrodošao na forum
  23. toma84

    Dado121

    Ooo, stigla makina. Neka ideee i ideee. I kakvi su dojmovi? Kad će na posal :)
  24. toma84

    Stočni sirak i Sudanska trava

    Teško je pogoditi konstantno istu sjenažu kad imaš na sto mjesta i sto vrsta trava... Primjetio sam da ljulj diže količinu mlijeka. A kaj se tiče kvalitete to je i više nego plaćaju... A i sam pokušavam neke stvari pojasniti ali nejde, kaj ćeš...
  25. toma84

    Stočni sirak i Sudanska trava

    Trebalo bi više sjenaže, manje smjese ali koji bi se efekt dobio to se i sam pitam... Da nebi smanjile količinu mlijeka jer nije sva sjenaža ista...
Na vrh