• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Same

    Najbolji ajnšlag ima mali fero kad razdvojiš kočnice :)
  2. toma84

    Oranje, oranje, oranje...2

    Dobro, di je zver :)
  3. toma84

    JARA ZOB sjetva-žetva 2007.-2008.-2009.-2010.-2011.

    Ako možeš na brazdu sij, samo nebi smjela bit u vodi kad klije pošto su rekli neke oborine... Sad za prihranu ne znam, to ne radim ja :)
  4. toma84

    ŠANANA IMT 565

    Kaj nema ni jedna friška nigdje slika :)
  5. toma84

    Oranje, oranje, oranje...2

    Ipak je to TRAKTOR :)
  6. toma84

    Same

    Pa i moj je tu negdje sa satima, ali kod punog kilera prašinom, ne ga miniwashom, motaš saće,ja ga u sezoni ispuhujem kompresorom i to skoro svaki dan, ovisi koliko radi. Meni isto puštao lajtung od volana u 7mj 2010, skrpali ga i sad sve ok. U garanenom roku mi slinilo ispod pokloca gore, to...
  7. toma84

    IMT 560

    Nabavi se i koljevka, samo da paše na mjenjač :) To bi onda bilo neisplativo :)
  8. toma84

    Oranje, oranje, oranje...2

    Baš tak , djubre ne staje, sam šlajdra sa svim mogućim pomoćima :) Daj mi reci kak te služi nakon 4 godine rada? Imaš kakvih mana na njemu? Zadovoljan?
  9. toma84

    CASE

    Čestitke na shopingu :)
  10. toma84

    Oranje, oranje, oranje...2

    Zaorao ti vodu, bilo je veselo :)
Na vrh