• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dado121

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo da se i ja vama predstavim. Zovem se Dalibor Frantal imam 16 god iz Ivanovog Sela sam to vam je blizu Grubišnoga Polja ako neko zna gdje je to. Idem u Daruvar u školu za zanimanje Tehničar cestovnog prometa 3 godinu. Ja i moja obitelj se bavimo mljekarstvom i proizvodnjom hrane za naše kravice. Imamo sve ukupno oko 22-23 komada od toga 13 krava i podmladak. Obrađujemo cca 25 jutara zemlje.
Od strojeva imamo traktor Universal 530 i Imt 539,
sijačicu amazone specijal d7 2.5m,
dvorednu sijačicu za kuruz olt,
plug imt 756,
tanjurače olt 24 diska,
drljače 4 krila nepoznatog proizvođača,
rotaciona kosa sip 185g,
prekretač fahr 3.5m,
zgrtač fella 3.20m,
balirku welger 42ap,
prikolicu 5t češke proizvodnje,
odbični gumenjak 3t,
sip šempeter 3 samoutovarna prikolica,
sip 40 đubretarka,
sip 40 berač,
creina cisterna 3200l,
šprica 330l,
rasipač u. gnojiva 300kg

Nešto slika če bit malo kasnije.

I to bi bilu ukratko od mene,za sad nemamo u planu sa proširenjem sa stokom jedino imamo u planu kupi veči traktor...
 
Posljednje uređivanje:

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
pa dobro, kolko vas Frantala će se prijaviti na ovaj forum?!?!?!:scratch:rolfer::rolfer::rolfer:

Dobrodošao!!
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Hvala za dobrodošlicu. Mrki šta da ti kažem osim da nas ima. Evo par slikica o mojim strojevima za koji dan će biti još.

dsc00933z.jpg

dsc00934g.jpg

dsc00935x.jpg

dsc00936f.jpg

dsc00937m.jpg

dsc00938i.jpg

dsc00939y.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
:rolfer:
Za sad nas ima 3.
A ima još potencijalna dvojica,ovako našeg godišta ili malo stariji.

btw. pola sela je kod nas sa tim prezimenom ! :butthead:
 
G

GROF

Guest
dobro nam došal mladiću!

., lipo je to za čitat., a svakako i za čut kada omladina poput tebe oće delat?!., jer uglavnom svi oćedu nekakove doktorate završit i onda lipo u grad živit., po mogućnosti da je to Zagreb!., a naravno mladi i školovani svit iz Zagreba jopet moradu ić dalje., jer jim je grad Zagreb premali kada se nas dotepenac nagruvalo unjega., e onda moj narode ahtohtoni i orginalni gradjani NE moradu ić dalje; London, Beč, Amsterdam, ..., a da nespominjem?; Canadu, Afriku, Amazonu, ... hehehe,,,...

aj Bog!., sretno., čitamo se ...

.,p.s., za vas mlade ovo vredi!., ma kada dojdete živit u beli Zagreb grad!., tamo se lako žive, niš nesmrdi, nema smeća, sve je kristalno čisto, morete i nemorate delat, samo lezi i ji belega kruva!!!., moš mislit?!...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ljudi stigao u moje dvorište Deutz-Fahr Agrofarm 410 :D :D :D
 
Posljednje uređivanje:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo par slikica od traktora. Prvi dojmovi su fantastični...nakon Universala preporod. :D :D :D
Slikice nisu bog zna šta ali bolje išta nego ništa...
dsc01406z.jpg
dsc01407l.jpg

dsc01381j.jpg

dsc01382eh.jpg
dsc01383ah.jpg
dsc01384c.jpg
dsc01385t.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Kolega,čestitam na prinovi!!! :prayer:
Neka te dugo služi bez kvara,dugo se čekalo,ali eto napokon je stigao!!! :p
U subotu ima da ga isprobamo i zalijemo!! :drinkers:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Normalno da ćemo ga zalit ali umjereno...
Probna vožnja će bit cjeli idući tjedan
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ooo, stigla makina. Neka ideee i ideee. I kakvi su dojmovi? Kad će na posal :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh