• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

2007.g. SAJAM U GUDOVCU

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Bok dečki, ja sam prije sat vremena došao iz gudovca i nisam mogao
u ratarkov traktor :( , ali mogu reči da je impresivan.
 
R

Ratarko

Guest
robi kaže:
Bok dečki, ja sam prije sat vremena došao iz gudovca i nisam mogao
u ratarkov traktor :( , ali mogu reči da je impresivan.

Bio je jedan frend jutros i javio mi je da je otvoren i ključevi u njemu onda sam mu rekao da kaže tamo šefu da se to zaključa jer je tako zdogovoreno a i nazvao sam ga i rekao mu da imam svoje špijune na sajmu .
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Ma ja sam pokušal popričati sa marjanom ali me cijelo vrijeme izbjegavao
a i bili su neki TV pa su ga snimili, a poslije se nisam tamo vračao.
Htio sam mu prigovoriti na izgled, stanje njihovog zastupstva tamo
da vidim reakciju, a ovaj gazda miš..... je jedanput deblji no lani!
 
R

Ratarko

Guest
Hehe robi baš tako ovo o debljini , tek što smo došli otac i ja kod njih da vidimo traktor po prvi puta on več zove u hotel na ručak :lol:
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Joj kako bi volio da izgube zas... mmmm, mislim par kila !? 8)
Sutra se u gudovcu peče vol na ražnju, pa ko voli nek navali.
 
R

Ratarko

Guest
Evo ljudi , vratio sam se živ i zdrav sa sajma.
Bilo je dobro , isplatilo se iči , puno traktora je bilo - svih vrsta , opet je bilo malo kvalitetnih priključnih oruđa za obradu zemlje , to me žalosti.
Upoznao sam osobno i neke članove foruma , to je dobro prošlo ali nismo imali 5 minuta mira da malo popričamo , znao sam da če tako biti :(

Inače Bobo vam je točno onakav kako se opisao , ne možete ga profulati nikako :wink:
 
B

Bobo

Guest
Evo, ja tek sada kuci dosao... Imao posla preko glave...

Ratarko me skuzio odmah, i upoznali se, SJEDIO SAM U MF-u!! Imao fotoaparat u dzepu i umalo i ja zaboravio poslikat iznutra... Imam 2-3 dobre slike, pa ako ocete, stavim ih...

Vremena nisam imao, jer su me brat i stari cekali za rucak, i kad sam dosao do njih, oni se vec najeli?!? Nisu mogli cekat... Sve bilo na gusto, i jako mi je zao sto nisam duze mogao ostat...

Gudovac me nije nista posebno iznenadio, tako da su ocekivanja bila vise-manje ispunjena... Kaubojski sesir nisam nasao kozni, pravi kako treba bit, nego su bili neki od skaja za 130Kn i nisam htio kupovat sranja razna...


Jedna zanimljivost za kraj: Izasao ja iz traktora i Ratarko i ja ispred njega pricamo, neki likove se ODMAH nasrali unutra i lik upali traktor, a Ratarko mrtav hladan "Bar znam da pali..." Pa ja bi se po ledjima podero da ga netko upali prije mene, a pogotovo sto je traktor vec placen... A ovog to ni najmanje nije diralo...


Bas sam ga zaboravio pitat za opis, ali vidim da je ispalo OK...


Pozdrav, i ako ne prije, do godine na istom mijestu!
 
B

banijac

Guest
Da uopče nije bilo priključnih strojeva....al ipak mislim da sam našao neš za sebe...večinom traktori...a kaj ti traktor vrijedi bez priključka...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja sam se našao sa Ratarkom i bio u njegovom traktoru i našao sam se sa Tine-om!
 
R

Ratarko

Guest
banijac kaže:
Da uopče nije bilo priključnih strojeva....al ipak mislim da sam našao neš za sebe...večinom traktori...a kaj ti traktor vrijedi bez priključka...

Da , to sa priključnim strojevima mi ide lagano na živce .
Bitno da ima na stotine traktora .
Još pamtim jedan velasajam u zagrebu gdje sam slinio nad nekakvim sjetvospremačem od minimalno 7 metara širine , ti trgovci kao da ne znaju da jedan takav ogromni kombinirani stroj privlači više pozornosti od pet traktora . Nisu originalni i fali im mašte , joj da sam trgovac koji bi štand tamo imao .
 
R

Ratarko

Guest
Ljudi pa dajte te slike sa sajma , ja sam bio malo izvan sebe , rastrgan na sve strane i uslikao sam samo četiri slike i sve od Mf-a. Ajde napravite temu slike sa sajma i šaljite svi koji ste nešta uslikali , znam da imate slika :D

Nisam niti obišao cijeli sajam , pola toga nisam vidio :(
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja isto nisam dugo bio, obišao sam sve traktore! Imam nešto malo slika, meni nisu te slike nešto, meni je najljepše traktor vidjeti kako nešto radi na polju! Ovo što imam objavit ču sutra jer je fotič u ostao u autu, a auto nije doma!
 
R

Ratarko

Guest
Ok pošalji svakako , mislim da bi slike fino uljepšale forum , ne vidi se novi traktor svaki dan .
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Bobo, jel ti na leđima pisalo Ferarri? I jesi išao sa starim i bratom ili što ti je onaj več...? Ako da mislim da sam te vidio...:eek:). Bio sam nekoliko puta kod MF - a i sve živo poslikao, al nisam imao puno vremena jer sam morao tamo raditi...
 
P

pyrc

Guest
Je bio možda neki od vas v Gornji Radgoni v SLO,na sajmu prošle godine?
Mene je najviše rastužilo jer su bili skoro svi traktori zaključani.
 
R

robert

Guest
ja nisam.stvarno to su gluposti sto zakljucavaju trajtore.kakva je smisla izlagati ih onda?
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
ja nisam.stvarno to su gluposti sto zakljucavaju trajtore.kakva je smisla izlagati ih onda?

Možda baš zato što to nisu njihovi traktori nego kao u mojem slučaju MF-a.
Mislim da nitko nebi niti želio da se njegov traktor izlaže a gdje još da bude otključan .
 
P

pyrc

Guest
Znaš koliko traktora je bilo tamo!?Pa nisu bili valjda svi uplačeni?Možda,da se jih ne uprlja?Ali to je zaista bez veze.
 
R

Ratarko

Guest
pyrc kaže:
Znaš koliko traktora je bilo tamo!?Pa nisu bili valjda svi uplačeni?Možda,da se jih ne uprlja?Ali to je zaista bez veze.

Ok , razumijem , dao sam samo jedan primjer.
Glupo mi je da nešto izlažu a ne dozvole ti da pogledaš i u kabini. Pogotovo u današnje vrijeme kada je kabina i ono što je u njoj bitnije u motora , makar meni je .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh