• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

2007.g. SAJAM U GUDOVCU

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
M

Mister x

Guest
Glupo je doči na sajam a da ne možeš idjeti traktor iznutra. Oni zaključavaju preventivno iz tog razloga jer traktori nisu njihovi, daj zamisli Ratarko da ti dođe doma traktor dez par sitnica iz kabine, kao bi reagirao ?
Ja da dođem na sajam i da želim kupit točno takav traktor ja bi inzistirao i na probnoj vožnji. A vjeruj mi da bi oni to i dozvolili bez tvojeg pitanja.

Da moj traktor izlažu na sajmu bez mog znanja zatvorili bi dučan istog trena,Razapeo bi ja njih kroz medije i kroz udrugu za zaštitu potrošača. To su neki dileri koji nemaju ni vlastiti traktor. Tak ste mogli i k meni doč pa smo mogli preko mene uvest traktor, moj susjed isto ima uvoz -izvoz.

Ja ne vjerujem da nema neka alternativa uvesti novi traktor u HR bez nekih bahatih posrednika.


Dakako da su si bili manje više uplačeni a naki bar rezervirani.

Jako Žalosno.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
I, jel tko ide na jesenski sajam u Gudovcu? Hoćete li kupovati kakve strojeve? Baš se čudim, nitko ništa ne priča o tome... :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
zjockoo kaže:
I, jel tko ide na jesenski sajam u Gudovcu? Hoćete li kupovati kakve strojeve? Baš se čudim, nitko ništa ne priča o tome... :D

Priča se ovdje
Obrisan neispravan link.
 
C

crobloger

Guest
SAJAM U GUDOVCU 2008.

sve o ovogodišnjem sajmu na Obrisan neispravan link.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh