• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

2007.g. SAJAM U GUDOVCU

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
ima ko iz zg da ide s menom u gudovec da podjelimo trošak za bengu
 
B

Bobo

Guest
Na MF standu ;) Tamo ce Ratarko slinit, pa ako budem isao, znam gdje cu ga naci, da slinimo zajedno ;)
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
znak prepoznavanja Ovako ako u nedjelju na sajmu budete vidjeli nekog mlađeg ,,baju ,, sa šokačkim šeširom na glavi i sa jednom kuštravom pored njega. javite se to ču biti ja
 
B

Bobo

Guest
Po kuci se prica da se u nedjelju ide u Gudovac, ali treba mi biti kao neko iznenadjenje... Mala kuca, pa se svaka informacija brzo procuje...

Uglavnom, nosim pare sa sobom i kupujem kaubojski sesir kud puklo da puklo! Inace sam ja neki debeli baca u crno-crvenoj koznoj motoristickoj jakni. Ne mozete me fulat ni da hocete ;). Vjerojatno cu biti neobrijan, ali sve ovosi o raspolozenju tog jutra...

Ekipa, vidimo se!
 
B

Bobo

Guest
Debel, JESAM
Neobrijan, UVIJEK
U jakni, VJECITO
Sesir, Na sajmu kupujem...


Sta da ti vise kazem...

Ako ne bude bilo sesira, onda cu nositi onaj "zidarski" sesiric sa IMT logom...
 
R

Ratarko

Guest
HAHA , ako te bilo koji član foruma profula onda nema oči ili nije ovo pročitao.
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Dali če biti netko u petak u gudovcu da se upoznamo, ako ne biti ču ja
tamo i u nedjelju ?
 
B

Bobo

Guest
Kazem ti, mene neces iz aviona moc promasit...

Ako vidis da se nesto veliko, sareno i ruzno s kaubojskim sesirom gega u tvom pravcu samo drekni "Bobo" i to je to...
 
R

Ratarko

Guest
Stvarno bi bilo dobro da se nađemo na sajmu pa da odemo malo pod šator na čevape i piče a i malo normalnog razgovora nebi škodilo jel ovako tipkanjem pola kažem krivo a pola me krivo skuže , sigurno zato što imam bezžičnu tipkovnicu pa se slova izmješaju u zraku :lol:
 
M

Mister x

Guest
Ja sutra mogu doči ali oko 15 h jer radim ujutro.
Do kad traje sajam ?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Ja ču vas sve vidjeti jer sam uvijek tamo, a vi nečete znati koji sam ja heheheh 8) :lol:
S obzirom na vaš opis trebam tražiti ovakvu grupu na sajmu? (no hard feelings) :lol:

Obrisan neispravan link.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
ratarko mora da časti ipak novi traktor i to još tamo da ga svi vide
 
M

Mister x

Guest
Ma daj nečemo sad čovjeka stjerati u bankrot.
Ali ideja nije loša.
 
R

Ratarko

Guest
Ok , idem u subotu u Gudovac , sve ljude koje pronađem ( ili bolje rečeno vi se meni javite ) imate cugu na moj račun.
Planiram doči oko 10 ili 11 sati i direktno na MF štand , zadržeti ču se tamo jedno pola sata pa me potražite .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh