• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

2007.g. SAJAM U GUDOVCU

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
F

Fleki

Guest
Za sve one koji ne znaju, evo.

Poštovani,

Obavještavamo Vas da Bjelovarski sajam d.o.o. i u 2007. godini organizira svoje tradicionalne sajamske priredbe; Pčelarski sajam (3. i 4. veljače), Proljetni sajam (23. – 25. ožujka) i Jesenski međunarodni sajam (7. – 9. rujna). - skinuto sa njihove web stranice.

Obrisan neispravan link.

Vidimo se tamo, jedva čekam. 8) 8) 8)
 
R

Ratarko

Guest
Kako da ne , postoji i dobra šansa da vidimo moj traktor na sajmu MF 7495 :D
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Da je moj traktor tam ja bi se mam z njim otpelal domom, če je baš 100 kilometri :cry:
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Å uti, ne govori više, več plačem !!!
Idem gore ženi da me utješi. LK
 
M

Mister x

Guest
Ako slučajno imaš Motorolu kao ja onda imaš program koji se zove Motorola Tools i s njime prebaciš slike preko običnog kabla USB koji dođe 10-16 kuna
 
K

krx pozega

Guest
Jeli uistinu moguče kupiti traktor ili opčenito strojeve dosta jeftinije na sajmu...molim za komentar pošto ja nikad nisam obilazio a vidim da ovdje neki imaju dosta iskustva...ratarko dali če tvoj stroj biti na sajmu ili bole da ti ga ne spominjem...
 
B

Bobo

Guest
Je, na sajmu je dosta jeftinije...

U Novom Sadu prije dvije godine senNova serija IMT-a (2050) prodavala za malo visu cijenu nego sto je kostala stara serija 549...
 
R

Ratarko

Guest
Ma smiješ ga spominjati , mislim da neče biti , sada me uvjeravaju kako če mi ga isporučiti več iduči tjedan pa živi bili pa vidjeli . Nisam to vidio da možeš kupiti puno jeftinije traktor na sajmu ali ako zagrizeš za neki traktor milion posto sam siguran da ako tražiš popust od 5 posto da če ti dati . Ako tražiš 10 posto onda več moraš imati nastup drugačiji .
 
K

krx pozega

Guest
Vidim da serija 7.95mf (ipak mislim da zaslužuje velika slova..MF) izlazi i sa sisu motorom a ne samo perkinsovom..čujem da im je to najbolji potez poslije vario mjenjača a to mi je potvrdio onaj naš sisu serviser iz zagreba
 
R

Ratarko

Guest
Traktor MF 7495 se proizvodi samo sa SISU motorom od 6.6 litara . Perkinse su potisnuli iz gotovo svih serija MF.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
što se cijena tiče mislim da oni čak nešto i podignu cijenu i oda je na osnovu tih popusta spuste i ostane na istom a ima onih koji to ne prate pa ulete. Za sliku misliš na ..TETE :: ili šešire
 
B

Bobo

Guest
Cuj, mogu i djevojke, ali sesir mi je bitniji...

Jel itko zna kolika bi mu cijena mogla biti?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
ne znam ali ja sam sebi uzeo prije dvije godine na Đakovačkim vezovima šokački šešir i platio sam ga 300kn.a imam nešto slično tom kaubojskom ali je materijal kao vojna uniforma zelena a ima i onu špagu da ne spadne sa glave. To koristim kada radim u polju
 
B

Bobo

Guest
Zar nije 300Kn malo puno za obicni, sokacki sesir, posto lovacki ovdje kosta 120kn, a skoro, pa su i jednaki, mozda je sokacki cak i manji??

Na "kaubojskom" nema nesto puno vise materijala, ali "ugled" koji prati takav sesir kosta...

Eto, i ja sam mislio dat do 250Kn, ali kako mi se cini da ce kostat puno vise...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Bobo danas sam bio na proljetnom poljprivrednom sajmu u Osijeku i našao sam kaubojski šešir košta 300kn ima u 2-3 boje i biti če u Gudovcu tvrtka je Gumex eko mislim iz Čakovca imaju opremu za jahanje i ostalo za konje
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh