• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Aco 93

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
otopio se snig, profunkcioniral max adsl :lol:

e taj snjeg šta je padao u nedjeju prije bi rekao da je Božić nego Uskrs po vremenu kakvo je bilo u nedjelju a dobro je padalo.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kod tebe nije bilo tuče?

ja se sječam da je kod nas jedne godine za prvi maj zapal snig...
 
B

BAGERISTA

Guest
Siječam se ga i ja sa ceste,,,,,,,,,,,,,,di je bila drama,,,za kamione,,.:supris::supris:koji su prolazili gorski kotar..
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Dečki, želim vam sretan uskrs.
Što se snijega tiče, i kod nas je padal u nedelju ali ceste se nije prihvatijo, samo je avto bio pobjelen.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sretan uskrs i tebi petre!

evo tu kod mene u par navrata kiša padala, sva sreča pa snijega nije bilo, nemam zimske gume na motoru :lol:
danas sam se na -0.5 stupnjeva vozil na posal... uf, al nosi u zavoju...
 
B

BAGERISTA

Guest
Dečki, želim vam sretan uskrs.
Što se snijega tiče, i kod nas je padal u nedelju ali ceste se nije prihvatijo, samo je avto bio pobjelen.

I tebi također,,,,,,,,,sve najbolje,,.i tvojima....:partyman::partyman:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
I tebi također,,,,,,,,,sve najbolje,,.i tvojima....:partyman::partyman:

sretan uskrs i tebi petre!

Hvala dečki!

A ti Josa čuvaj se, ak nosi, samo nemoj da te ponese :shock:.
Asfalt je hladan pa guma lošije hvata. Ja sam u jednoj vožnji, u raskrižju išao u desni zavoj pa sam ga malo poterao a on htijo na speedway. A dobro, kad sam popustijo gas poravnalo se odmah. Treba brzdat konje :mrgreen: da ne polude.

A danas jedan me dohitijo i onda predohitijo. Idem ja za njemu i tako idemo nekih 130 po magistralki. Čini mi se da je to bil max za njegovu pilu jer je bio neki sportski motor ali manji. Onda dođemo do nekog dugog zavoja, pa smanjimo malo ali dečko je u sredini zavoja nešto mutijo. Ko da je nešto bilo na asfaltu, on se ognul toga pa mu je onda malo zavoj postao preoštar i jedna da nije išao na makedam. Onda se čudijo, gledao nazad na asfalt, zaustavijo motor, ko da mu nešto nije jasno. A nije ni meni šta je mutijo.
Sve ok, ništa se desilo nije. Samo hoču da kažem da u sred zavoja težko se popravlja gršku. Kad si u sredini, kako si započeo zavoj tako ide do kraja. Onda ako dođe nešto da se započeto ne može ispeljat do kraja onda :shock:

A ne mislim te učit, imaš ti prakse dobijene u zimi pa...
 
B

BAGERISTA

Guest
Za pi.....riju,,ne fali puno...:shock:...tik-tak se desi,,,,a motor ne oprašta,....
Dečki pomalo i pamet u glavu,,,,,jer jednom se živi.;)
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
kod tebe nije bilo tuče?

ja se sječam da je kod nas jedne godine za prvi maj zapal snig...

kod nas je 30,05,2005 palo 25-30cm sve listalo trava za kositi sve povaljalo katastrofa.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bit će da je do hladnog asfalta, a sad je i malo masna cesta nakon ove kiše, jer nije padala kak se spada pa da opere asfalt do kraja...

dobro kažete dečki, za pi....ariju malo treba, zato prije zavoja usporit, zaleč u zavoj, i izać iz njega, nema puno kemijanja kad zalegneš...

kak je rekal kolega forumaš bosniahos, koja nam se usput još ne javlja i drži nas na iglama, ni mi čača kupil motor pa da se blesiram, trenutačno nemam novih 4000 eura kolko me ovaj došal...
 
B

BAGERISTA

Guest
Poptpisujem patre,,,,,i to debelo,...
nažalost,,,mnoge sam ispratija,,,a koje nisam,,,ti su evo,,,,žalosno za reč,biljke...a malo treba..:roll::roll:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Da ponovo oživim malo Acove stranice. Stavljam još neke slike od njega i traktora koje sam uslikao kad sam bio kod njega. Neke od njih Aco još nije video pa... Stavljam još sliku od Tuaregr10, Aco i mene kad smo se sreli.

19856543.jpg


19856544.jpg


19843045.jpg


Tu su još slike od traktora Hittner koje su slikane u blizini Acove šume.

19856548.jpg


19856547.jpg


Pozdrav Acu i Tuaregru u Moravice.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Pozdrav i tebi prijatelju ja zaboravio na te slike već.tema mi skroz zaostala ti je vratio sad malo na početak.

pozdrav!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
He he :), pozdrav prijatelju!
Teba ponešto nekad napisat, koju sliku nabacit pa da se tema ofriša ;).
Inače htijo sam te pozdravit, tebe i tvoje!
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
ma nisam odavno već stavio sliku koju moram se malo trgnuti po tom pitanju.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Čiko svaka čast.platforma od jvp karlovac bio na njoj kad su bili dani otvorenih vrata.nemogu proći pokraj bilo kojih vatrogasaca a da nesvratim a šta ćeš.Profesjonalna deformacija..
 
G

GROF

Guest
Re: Aco 93 - izvoran i orginalan! ...

., prijatelju moj; Aco 93!

., fala TI do samoga neba na posjeti u Naš skromni Dom, akciju - pruženu ruku prijateljstva oko drv za ljutu Ličku zimu, darove, ... :drink: ...

., u mom skromnom životu a igrom slučaja, dela, životnog puta i poziva?, upoznal sam mali milijon svakakovi ljudina!, ovakovi i onakovi?, crveni - hrgavi, plavi - mali, zeleni - veliki, bijeli - niski, stari - grbavi, mladi - ne do je...i, ...

., eto, upoznal sam i Tebe!, prije otprilike; 5 /pet!/ godin na moju sriću i obostranu pomoć - zadovoljstvo!., IMAT poput tebe čovika - prijatelja - mladog a već legendarnog, poduzetnog, snalažljivog, pedantnog, odgovornog, točnog, pozitivnog, svestranog, izvornog, orginalnog, ... IMAT za poznanika - pravog prijatelja!, po TO je samo DAR sa neba od dragoga Boga! ... :icon_super: ...

., pozdrav lipi tebi i tvojoj predivnoj dragoj, mladoj obitelji!, fala TI za sve ko bratu!, Bog! ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh