• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Aco 93

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Prošlo je već dosta vremena kako sam na forumu sa vama i napokon da se i ja predstavim.Zovem se Aleksandar Potkonjak imam 25g. oženjen imam sina 2g. dolazim iz Gorskog kotara iz jedong malog mjesta Moravice, radim kao profesjonalni vatrogasac na Autocesti Rijeka-Zagreb na tunelu Javorova kosa.Od hobija se bavim poljoprivredom imam ovce manje stado te uobičajnim kultirana kukuruz,krumpir itd.Bavim se rezanjem ogrjevnog drveta i izradom drva.Lov mi je jedan od hobija al preko ljeta se baš i ne stigne jer je drugog posla više.Imam tomeka 732 sa dosta priključaka već sa pisao na forumu o tome pa da ne ponavljam.volim izrađivati priključke i raditi razne prepravke po njima uglavnom volim mehanizaciju kakva god da je traktore, kamijone,bagere aute i sve šta ide na gorivo.Inače sam završio srednju za automehaničara a radim sve šta vidim da bi mogao uglavnom nemam majstore kod kuće za niš sve sam sa ocem radim.

Dragi forumaši aj :drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
A ča reč,,,,dobro doša i uživa s nama još bolje,,,,,,makar več jesi član.....neko vrime...
Živili:drinkers::drinkers::partyman::partyman:
Šteta ča nisan zna za taj forum dok san gulija špediciju po vašim krajevima..barem bimo se bili sreli,,,ovako kozna,,,možda,,nekad,,nikad se nezna...
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
A ča reč,,,,dobro doša i uživa s nama još bolje,,,,,,makar več jesi član.....neko vrime...
Živili:drinkers::drinkers::partyman::partyman:
Šteta ča nisan zna za taj forum dok san gulija špediciju po vašim krajevima..barem bimo se bili sreli,,,ovako kozna,,,možda,,nekad,,nikad se nezna...

a šteta da
pa kad prolaziš samo se ti najavi ili strom cestom ili novom kad sam na poslu ja sam na autocesti kod Ravne gore lako staneš.
pozdrav!
 
G

GROF

Guest
., ej prijatelju!!!

., baš mi je drago da si i TI napisal ku besedu o sebi!!!
., legendaran si, mlad i vridan!., sve sam rekal sa ve tri besede., takov i ostani!
.,p.s., jutra na svetoga Ivana! idem do poštara da vidim kadi je zapela pošta otebe???., pa odma jutra budemo keljili materijale slikane., neka narod i svit gljeda tu lipotu i divotu!!!

., aj Bog!., sretno ti!!!...
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
., ej prijatelju!!!

., baš mi je drago da si i TI napisal ku besedu o sebi!!!
., legendaran si, mlad i vridan!., sve sam rekal sa ve tri besede., takov i ostani!
.,p.s., jutra na svetoga Ivana! idem do poštara da vidim kadi je zapela pošta otebe???., pa odma jutra budemo keljili materijale slikane., neka narod i svit gljeda tu lipotu i divotu!!!

., aj Bog!., sretno ti!!!...

Ma trebale bi već doći u četvrtak sam ih poslao.

Pozdrav!
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Baš ljepo od tebe što si nam se predstavio,na tebe bi se mogli ugledati i ostali forumaši koji se još nisu predstavili,nikad nije kasno.
Lakše je pričat ,kad znaš skime pričaš :)
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Baš ljepo od tebe što si nam se predstavio,na tebe bi se mogli ugledati i ostali forumaši koji se još nisu predstavili,nikad nije kasno.
Lakše je pričat ,kad znaš skime pričaš :)

U pravu si Jozef nikad nije kasno.
pozdrav!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Aco 93!
Traktor i priključci su ti svi fino sređeni, vidi se da si automehaničar- majstor od zanata. :D Ako imaš koju sliku iz posla mogal bi da ju tu prikeljaš pa da vidimo našeg vatrogasca- tunelaca. I moja postojba pokriva tunel od jedne cjevi dužine 7864m Tunel Karavanke. Ali mi pokrivamo i željezaru, AC, grad Jesenice i okolinu sve do granice Italije i Austrije. A neču ti više o tome jer smo več nešto pričali o tome na PP.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
budem stavio koje slikice,imat cemo vježbu u tunelu uskoro samo da se vrijeme malo ustabili mislim na niske temperature da projdu pa cu staviti i snimku kad bude.
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Baš ljepo od tebe što si nam se predstavio,na tebe bi se mogli ugledati i ostali forumaši koji se još nisu predstavili,nikad nije kasno.
Lakše je pričat ,kad znaš skime pričaš :)

sve je rekao moj imenjak!!
cim se covjek predstavi, znaci da nema kaj skrivat i da je istinski
forumsku prijatelj s kojim mozes na pivu ako nam se putevi negdje u lijepoj nasoj sudare :)

:partyman:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
p1010052k.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/U[/IMG]

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

p1010053z.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

evo Igor to su vam slike ako nešto teba detaljnije recite pa ću vam poslikat i poslat.

Pozdrav!
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
ti odeš orat i usput napraviš koji metar drva.

Tako izgleda na slici,al bio sam u šumi orat neke remize za divljač pa uvjek treba motorka moraš prerezat kavo drvo preko ceste ili kakvu granu uglavnom uvjek treba.
 
Na vrh