• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

agritechnica 2007

P

Picek

Guest
ja se vratih jučer sa sajma..
dva cijela dana smo bili na sajmu i to je jednostavno premalo vremena da vidiš sve kako bog zapovijeda..
ali da vrijedi otići vidjeti, vrijedi..
sveukupno 16 ogromnih hala punih traktora i mehanizacije..
imam i slika, doduše slikano mobitelom jer sam uspio ostaviti digitalac kod kuće na punjenju :mrgreen:
ali mogu ih par uploadati ako koga zanima..

e da, naravno najljepši traktor na sajmu je Valtra u crnoj boji 8) :mrgreen:
 
R

Rajtek

Guest
Pa bilo bi zgodno da i mi obični smrtnici koji nismo u mogučnosti ič na takva druženja da vidimo kaj ima :mrgreen:
 
P

Picek

Guest
mario kaže:
Picek

Dal znaš nešto o novom Deutz-u Agroplus TTV?
u domovini Fendta i drugoj domovini "johnniea" te uz naravno najbolji traktor Valtru, bilo mi je ispod časti gledati talijansku kokurenciju :mrgreen:
zafrkavam naravno, traktore sam slabo gledao i zagledavao.. najviše oko Fendta (jedan čovjek koji je bio naš gost vjerojatno kupuje Fendtov kombajn pa mu je trebalo malo pomoći oko sporazumijevanja), Challengera i New Hollanda te naravno Valtre, ove ostale sam samo preletio na brzinu a neke i poslikao..
jednostavno se ne stigne sve detaljno pogledati i "posnimati" a s obzirom da su traktori na našem tržištu pozicionirani onda nisam imao dodatnih razloga zagledati u svaki..
 
P

Picek

Guest
za ljubitelje jelena,
imali su izložene manje više valjda sve modele ali čini mi se da nisu imali najveći štand kad su u pitanju traktori i kombajni i ostala oprema. mislim da je Claasov štand bio najveći:

Slika087.jpg

Slika088.jpg


bili su izloženi i jaguar i svi ostali claas noviteti i traktori
Slika096.jpg


imam još na drugom kompu i sliku zlatnog Steyra kojeg su napravili povodom godišnjice.
Slika100.jpg


Caseovi gusjeničari: Quadtrac
Slika103.jpg


Concept:
Slika105.jpg

Slika106.jpg


MF-ova serija 8:
Slika116.jpg

Slika115.jpg


Challengeri:
Slika117.jpg

Slika118.jpg


ova bebica je svjetski rekorder u tanjuranju, 644 hektra u 24 sata:
Slika121.jpg


ruski Terrion, djeluju interesantno i naravno kudikamo uglađenije od "rusa" ali pitanje je cijene i kvalitete:
Slika130.jpg

Slika131.jpg


uređaj za spremanje silaže u vreće:
Slika107.jpg

bio je izložen i jedan prototip austrijske firme, ogroman stroj sa sitnom cijenom od 150 000 eura :mrgreen:

i za kraj ovog prvog dijela foto priče
LHL-link gibljiva prednja hidraulika. dakle prednja hidraulika koja ser može micati i lijevo i desno a ne samo gore i dolje
Slika127.jpg


narandžasta boja N serije, traktori u toj boji će biti u prodaji od sredine sljedeće godine:
Slika126.jpg


crna boja Valtra T serije, ista stvar kao i sa narandžastom bojom. dakle u prodaji od sredine iduće godine:
Slika132.jpg

meni traktor u toj boji izgleda odlično, prošle godine na sajmu u Bologni je bio jedan crni Fendt i izgledao je strašno. ove godine je Valtra bila jedina sa crnom bojom traktora..

eto to je kraj prvog dijela fotosessiona..
 
P

Picek

Guest
prije nego što nastavim dalje evo još jedne svima poznate ruske nemani 8)
Slika064.jpg

Slika086.jpg

Slika085.jpg

Slika084.jpg

Slika087-1.jpg


unutra se nije moglo, vjerojatno zato jer mu unutrašnjost djeluje kao i unutrašnjost ruske nuklearne podmornice :mrgreen:
to čudo ima 280 KS i privlačilo je više pažnje od trisixa :mrgreen:
 
P

Picek

Guest
evo ga Trisix još jednom iako vidjeh da ste već otvorili temu:
Slika032.jpg

Slika034.jpg

Slika035.jpg


Zetor je malo promijenio imidž traktora:
Slika107-1.jpg

Slika108.jpg


nekad Gebo a na sajmu prvi puta pod novim imenom Holmer, Holmer Tera Felis:
Slika109.jpg

Slika113.jpg

Slika116-1.jpg


i za kraj opet Valtra, nova N serija, N 82:
Slika028-1.jpg


i opet ova crna Valtra:
Slika059.jpg

Slika038.jpg


i iznutra:
Slika042.jpg

Slika040.jpg

Slika039.jpg
 
P

Picek

Guest
zrine892 kaže:
koja je cijena te nuklearne podmornice(belorus)???hehehe

nisam pitao, a sajam je formiran tako da je rijetko koji od izlagača imao izložene i cijene zajedno sa podacima..
to je malo drugačija definica sajma od naših sajmova, dakle više pokazivački nego prodajni sajam.. cijene su se mogle saznati na upit..
ali evo ti malo podataka, toliko me fascinirao taj rus :mrgreen:
da sam jednostavno morao poslikati i podatke o njemu
Slika089-1.jpg
 
Na vrh