• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

AGT

V

valtra

Guest
Takav ima kod nas u komunalcu....al ima prednji hidraulik...naprijed nosi ralicu..za ciscenje snijega po stazama...hehe
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Nemam uslikat ču sad dok krenu poslovi u vinogradu,a inače traktor je ok je sam špricao pa puta s njim 3 brzine,dosta bučan u kabini inače dosta snage,solidan traktor za neke manje površine.
 
M

mali034

Guest
agt traktor zglobaš

narode zanima me da li netko zna nešto o njemu jel vrijedi te pare ili ne kakav je sa djelovima i kad smo već kod traktora hittner kakav je to uopće traktor.....
 
M

mali034

Guest
Re: agt traktor zglobaš

ma je i sad cijelo veće da čitam i blejim u monitor ko bik u p.... valja li to išta ili ne
Alen kaže:
http://www.poljoprivredni-forum.com/viewtopic.php?f=24&t=1599&st=0&sk=t&sd=a&hilit=hittner&start=30
 
M

mali034

Guest
Re: agt traktor zglobaš

a saznat ču ja već šalju mi mailove kako je sjajan taj traktor a drugi ga pljuju sad kome da vjerujem kad ga kupim bit če kasno..
 
A

Alen

Guest
Re: agt traktor zglobaš

Kupi ti polovni tomo vinković i načeš se zajebat.....
 
M

mali034

Guest
Re: agt traktor zglobaš

ma pajdo imam ih tri ali ja bi nešto jače i izdržljivije,a da nije veče po dimenzijama od tome...
 
M

mali034

Guest
Re: agt traktor zglobaš

kad si kupim mali traktorić al ču letit snjim...
 
A

Alen

Guest
Re: agt traktor zglobaš

mali034 kaže:
ma pajdo imam ih tri ali ja bi nešto jače i izdržljivije,a da nije veče po dimenzijama od tome...

E to hittner sigurno nije. Imaš primu od 40 ks... Očeš zglobni ili ne.... Samo daj pare!

Obrisan neispravan link.
 
M

mali034

Guest
Re: agt traktor zglobaš

samo zglobni dolazi u obzir ništa drugo i da ima konja i kila što više pa kad zapnem za panj da ga iščupam iz cuga...ima se para nego prvo što nevalja sa hittnerom u odnosu na primin 840...
 
A

Alen

Guest
Re: agt traktor zglobaš

mali034 kaže:
samo zglobni dolazi u obzir ništa drugo i da ima konja i kila što više pa kad zapnem za panj da ga iščupam iz cuga...ima se para nego prvo što nevalja sa hittnerom u odnosu na primin 840...

Primin se radi na osnovi tomo vinkoviča a hittner je malo to izmjenio. Iskreno prije bi kupio primu nego hittnera. To je moje mišljenje.
 
M

mali034

Guest
Re: agt traktor zglobaš

ma sve pet ali bit svega su argumenti što je bolje i zbog čega.....hittner se proizvodi za ganu u africi
a prima je tu gdje ..što uopće ne govori o kvaliteti što me zapravo i zanima koji je bolji od kojeg i zašto....
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: agt traktor zglobaš

Vadio bi panjeve sa malim traktorom? :scratch
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Re: agt traktor zglobaš

male panjeve, ne sada bukve od fi 1000.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: agt traktor zglobaš

Mali panj možeš budakom i sjekirom...
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Re: agt traktor zglobaš

šta ćeš se mučit....
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: agt traktor zglobaš

I to što kažeš, lakše razletit traktor i pljuvati po trgovcu jer ti nije uvažio garanciju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh