• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

AGT

M

mali034

Guest
Re: agt traktor zglobaš

ma normalne panjeve kao recimo osrednji toranj katedrale ,idealni su za trgat traktor...dajmo ljudi da se vratimo u stvarnost zanima me vase misljenje o agt traktoru i to 835 ts ili kako vec slova idu...
 
M

mali034

Guest
Re: agt traktor zglobaš

nema se ovdje nikakvih saznanja o tom traktoru .....lijep pozdrav svima :scratch
 
M

mali034

Guest
Re: agt traktor zglobaš

super je taj agt ima sve mogucnosti....
 
A

Alen

Guest
Re: agt traktor zglobaš

Evo jedne informacije: Zračni filter za agt kod nas košta 800 kn i ima ga samo po naruđbi!! (a za IMT 100 kn i ima ga na svakom čošku ;) )
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: agt traktor zglobaš

Pa kakav to AGT filter ima :?: :scratch Mora da je od zlata :oops: :mrgreen:
Nemogu vjerovat :scratch
Da nemaju prodavači možda 500% maržu :mrgreen:
Pa i put iz SLO u HR je dug :mrgreen:
 
G

GROF

Guest
Re: agt traktor zglobaš

Alen kaže:
Evo jedne informacije: Zračni filter za agt kod nas košta 800 kn i ima ga samo po naruđbi!! (a za IMT 100 kn i ima ga na svakom čošku ;) )


...ISPRAVAK NETOČNOG NAVODA U SVEZI agt!!!., ...FILTER ZRAKA SE NE MINJA., JEDINO SE MINJA U FILTERU ZRAKA ULJE., ISTO ULJE KO ČA STAVLJATE U KARTER MOTORA TRAKTORA., FILTER ZRAKA KOŠTA, ISTINA I BOG! OKO =100,00 EUR-a., ALI KADA SE MINJA CELA POSUDA FILTERA ZRAKA., A CELA POSUDA FILTERA ZRAKA MINJA SE JEDINO KADA JE POKIDATE, OTRGNETE, ..., KADA SE NESRETNIM SLUČAJEM UNIŠTI..., SVI VINKOVIĆI I NJIMA SLIČNI TRAKTORI., MISLIM NA; AGT, PRIMA, HITTNER, INO,... IMADU FILTER ZRAKA KOJEM SE JEDINO MINJA ULJE U POSUDU!.-

P.S. E., NARODE MOJ, MORAM DODAT JOŠ OVO., MOTOR TOME VINKOVIĆA, AGT, PRIMA, HITTNER,..JE TALIJANSKI; LOMBARDINI, RUDJERINI,... ZBOG TOGA JE DOSTA SKUPLJI, /NAČIN OBRADE, KVALITETA MATERIJALA,.../., DOK JE KOD TRAKTORA IZ SRBIJE, IMT-ea KUD I KAMO JEFTINIJI., NARAVNO, MOTORI KOJE PROIZVODI SRBIJA, ZA OVE MALE TRAKTORIĆE; 21. MAJ BEOGRAD, DANAS IMA JEDNA DRUGA FIRMA , NEZNAM JIME,..., TAJ FILTER ZRAKA JE JEFTINIJI OD IMT-ea...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: agt traktor zglobaš

Baš sam juče bio u firmi Agromehanika, kde se proizvodi ove AGT traktore. Na brzinu sam pogledao jedan od ovih traktora i odmah sam primetio da je to još uvjek traktor Tomo. Jeste istina da ima napravljenih puno noviteta ali osnova je ostala ista. Za nas koji imamo stare Vinkoviče to nije loše pošto je to garancija, da če biti i u buduče dosta rezervnih djelova :mrgreen:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: agt traktor zglobaš

Agromehanika je slovenačka, iz Kranja. Njeni poslovni centri nalaze se na više lokacija u sloveniji:

Agromehanika d.d.
Hrastje 52a,
4000 Kranj

Agromehanika Murska sobota
Plese 1,
9000 Murska Sobota

Agromehanika Maribor
Primorska 9,
2000 Maribor

Agromehanika Brežice
ulica Bratov Cerjak 24,
8250 Brežice

Jedan poslovni centar nalazi se i u Hrvatskoj:

Agromehanika Bjelovar
ulica Krste Frankopana 64,
43000 Bjelovar
Hrvatska
Tel.: (+385 43) 217-100
Fax: (+385 43) 217-103

Još njihova stranica:
Obrisan neispravan link.

Gore na sliki je AGT 830, taj je brat od Tome, toga sam i gledao u trgovini.
Oni proizvode i druge (može se vidjet na njihovim stranicama) variante traktora sa 8 i 12 prestava na menjaču, a imaju izvedbu i sa hidrostatskim pogonom. Na čijoj su osnovi ti napravljeni, to neznam.
 
G

GROF

Guest
Re: agt traktor zglobaš

firemanpeter kaže:
Agromehanika je slovenačka, iz Kranja. Njeni poslovni centri nalaze se na više lokacija u sloveniji:

Agromehanika d.d.
Hrastje 52a,
4000 Kranj

Jedan poslovni centar nalazi se i u Hrvatskoj:

Agromehanika Bjelovar
ulica Krste Frankopana 64,
43000 Bjelovar
Hrvatska
Tel.: (+385 43) 217-100
Fax: (+385 43) 217-103

Još njihova stranica:
Obrisan neispravan link.

Gore na sliki je AGT 830, taj je brat od Tome, toga sam i gledao u trgovini.
Oni proizvode i druge (može se vidjet na njihovim stranicama) variante traktora sa 8 i 12 prestava na menjaču, a imaju izvedbu i sa hidrostatskim pogonom. Na čijoj su osnovi ti napravljeni, to neznam.


...POŠTOVANJE DRAGIM FORUMAŠIMA!!!., POSEBAN POZDRAV; firemanpeter!

KAKO I PIŠETE., TRAKTORI AGT., BRAT JE TOME., A OSTALI PROIZVODNI PROGRAM TRAKTORA?., KOPIJA JE; "ANTONIJO KARARO" IZ TALIJANSKE KUHINJE!.-, OTPRILIKE; 50 = 50 % PROIZVODNJE SLO - ITALIJA /MISLIM NA DIJELOVE I SKLOPOVE TRAKTORA/.-

LIPI VAM POZDRAV., BOG!., ČITAMO SE...
 
A

Ado

Guest
Re: agt traktor zglobaš

Super je ovaj agt traktor sigurno je dobar koja mu je cijena ? Ado_
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
Re: agt traktor zglobaš

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Slovenski traktor AGT-835T sa kabinom. Rekao bih da je kabina od tvornice traktorskih kabina Mehanika Orašje BIH. Nigdje nisam vidio ovakvu kabinu za AGT-a ili za TV-a osim ove.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: agt traktor zglobaš

prvo sam pomislio da je ovo 539...nekako mi je čudna kabina, jako mi sliči na kabinu od 539 kad ovako gledam..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: agt traktor zglobaš

Pa orašje je radilo kabine za 539, još i dan,danas rade!
Zato su ti slične!
 

Najnoviji postovi

Na vrh