• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

AGT

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
malo modela sa kabinom:

08ap.jpg


09aa.jpg


10at.jpg


11apv.jpg


12aij.jpg


53093091.jpg


98888312.jpg
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
73142761.jpg


32764026.jpg


a i ovo mi se dopada što ima expazionu posudu pa ne treba stalno
kontrolirat rashladnu tekućinu u hladnjaku dali je ima ili ne:

50262762.jpg


Izgleda da je slika iz tvornice, ali nisam siguran:

97296815.jpg
 
B

Bagudina

Guest
Evo sa malim kašnjenjem, (ipak sam ja Dalmatinac) :) ,
video sa sajma u Gudovcu, i naravno traktori koji su nas najugodnije iznenadili i oduševili na sajmu sa svojim karakteristikama i cjenom !


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=y6I-3f6-yFI[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=p0Lli5YKBjc[/YT]


Model AGT 830 (ustvari platforma TV-a), na prvi pogled djeluje jako kvalitetno napravljen, sa brdo sitnica koje su nadograđene i dobro riješene ! Uz malo višu cijenu od konkurencije i prve dojmove o izradi svrstio bih ga u vrh ponude "entry" klase malih traktora.
Jedine zamjerke koje smo onako nabrzinu primjetili su ona "nespretno" smeštena poluga među nogama ! :)
nekima če malo manje smetati, a nekim če puno više smetati, al tako to valjda mora biti .......

Model AGT 835 T/S, nebi previše govorio, ostavio nas je bez teksta :) a osobno mene jel je ciljano napravljen za klasu u kojoj trenutno nema ponude ! Sa jedne strane imamo male traktore sa 2 cilindra zrakom hlađene sa cijenom do 10 tauzenki eura, pa onda tek gornju klasu traktora AC, BCS, Ferari, Pasqval sa cijenom od 20 tauzenki ! :(
ovaj model 835 T/S upravo upražnjava taj dio tržišta koji bi trebao potencijalno biti najzanimljiviji po snazi, karakteristikama itd za male traktore.
Janezi - svaka čast na odrađenom poslu !
Inače, za tehnikalije zamolio bih cjenjenog forumaša Zbaju, da kaže ponešto više, jer je ipak on kao što se vidi na videu najviše istlačio ljubazno osoblje AGT-a sa svojim pitanjima :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Ma Bagudina nema nikakvih problema što kasniš sa filmovima,
bolje ikad nego nikad ;).

Da traktori AGT su nas su naviše dojmili u klasi mali voćarsko-vinogradarskih
traktora snage do 40 ks sa stalnim pogonom na sva četiri kotača.

Što se tiče traktora modela AGT 830 koji koristi platformu i kompletnu mehaniku od TV
serije 800 sa mali "izboljšanjima" (kako bi rekao naš član firemanpetar) i puno kvalitetnijom završnom.
Traktor je na prvi pogled puno kvalitetnije napravljen u odnosu na domaću proizvodnju
(može se po kvaliteti izrade pariti sa traktorima proizvodne nekadašnjeg slavnog "Tomo Vinkovića")
Možda jedina mala zamjerka na mjenjač od promjena grupe brzina (brza-rikverc-spora) koji se
malo teže pomiče jer je u sredini u stupu upravljača, a ima dosta aksijalnog i rafalnog lufta,
da su to malo čvršće napravili puno bi se lakše mijenjale brzine. Ukratko vrijedi svake kune.


Što se tiče modela AGT 835 T/S ne treba baš previše trošiti riječi tu se potpuno slažem sa tobom Bagudina. Traktor je povoljniju u odnosu na preostalu konkurenciju od 20 000 kn, pa skoro do cijene od 40% cijene traktora (BCS, AC, Pasqvali, Ferarri), a neki elementi su puno bolje posloženi nego kod konkurencije (ručica za uključivanje žmigavaca, svjetla i sl., te puno više metalnih dijelova na limariji) dok kod konkurencije prolazi većinom plastika,
a na radnom stroju mi se više sviđa željezo, a ne plastika ipak je stroj za rad, a ne za šminku :D . Dakle da i kažem koju riječ o mehanici, kako sam već i naveo u par postava prije
mehanika i transmisija se koristi od Antonio Corarro traktora (mjenjač je 8+4) potpuno sinkronizirani, kruta šasija sa prednjim hidrauličnim upravljanjem. motor je Lambordini 35 ks, 3 cilindra hlađen tekućinom, ujedno mi se je svidjelo što ima hladnjak motora veći za duplo od konkurencije te samim time može se biti siguran da motor neće tako lako da zakuha. Ujedno i ima kardan sa 540 i 1000 c/min bez obzira u kojem se hodu traktor nalazi
(brzi,spori ili rikverc hod).

Upravo tako svaka čast našim susjedima Slovecima koji su se malo odmakli
od starog dobrog TV i napravili novi traktor po prihvatljivoj cijeni.

Da točno je da sam ja zagnjavio malo osoblje na AGT štandu jer su me traktori dojmili na prvi pogled ;) ,
i kao sam već rekao ako se ikad ukaže prilika volio bi da jedan zaluta u moje dvorište.

Ukratko AGT :prayer: :prayer: :prayer:
 
B

Bagudina

Guest
I još nam fali da se netko javi na forum tko je napravio kojih 1000 rh, pa da čujemo i kako se ponaša u realnim uvjetima rada, imali bi potpunu sliku.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Bagudina kaže:
I još nam fali da se netko javi na forum tko je napravio kojih 1000 rh, pa da čujemo i kako se ponaša u realnim uvjetima rada, imali bi potpunu sliku.


upravo tako......
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Đaba palite i slušate motore , motori još od vremena p18 nisu bili najslabija karika .
Znate onu priću o lancima i slabim karikama ? ;)
 
B

Bagudina

Guest
puknuti kaže:
Đaba palite i slušate motore , motori još od vremena p18 nisu bili najslabija karika .
Znate onu priću o lancima i slabim karikama ? ;)

A Puknuti, svaka čast ! ostavio si me bez teksta, jednostvano rekorder si i gotovo :)

Zbajo napiše poruku u 21:01 a ti odgovaraš u istoj minuti, samo sekunde djele poruke, nemože ih ni kompjuter da zbraja
Pa jel ti išta radiš osim što čekaš da replike pišeš po forumu?
 
A

agt835

Guest
Što se tiče AGT-a nemojte očekivati talijansku kvalitetu tipa A. Carraro. Ja sam svoga kupio u Danskoj sa 200 sati rada od tipa koji ih ima nekoliko stotina. Devedeset i nešto posto su Carraro i sl. i ovoga je prodao zato što zaostaje u kvaliteti za talijanima.
Ovo je daleko bolje od npr. Hittnera kojeg sam kupio novog i prodao sa 10 sati rada. Našao sam odličnog Carrara sa 500 sati rada kod nas, ali na taj tip ne ide prednji kardan, pa sam se odlučio za AGT.
Uglavnom ima na njemu još dosta dotjerivanja ako želiš da bude sve na svom mjestu, osim ako od 2002. godine to nisu ustrojili u samoj proizvodnji.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Bok Zbalija.
vidim da si zagrizel za AGT-a. Svaka čast, dobar ukus. 8)
Možda znaš koliko km/h postiže u kojoj brzini ovaj sa 8 + 4 getribom. :scratch
Ja na Pasqualliju imam 9 + 3 getribu, a prve tri naspred i 1. nazad uopće ne koristim (prespore su - 1. napred 0,6 km/h pri ful gasu)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
iwanho kaže:
Bok Zbalija.
vidim da si zagrizel za AGT-a. Svaka čast, dobar ukus. 8)
Možda znaš koliko km/h postiže u kojoj brzini ovaj sa 8 + 4 getribom. :scratch
Ja na Pasqualliju imam 9 + 3 getribu, a prve tri naspred i 1. nazad uopće ne koristim (prespore su - 1. napred 0,6 km/h pri ful gasu)



Da traktori mi se stvarno dopadaju
pogotovo ovaj sa 8+4 getribom.

K se tiče brzina točno ne znam koliko ide, samo znam da u 8 ide 37 km/h,
za ostale brzine ne znam :oops:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zbalija kaže:
K se tiče brzina točno ne znam koliko ide, samo znam da u 8 ide 37 km/h,
za ostale brzine ne znam :oops:
u 8. ne ide 37 km/h nego skače 37 km/h
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
firemanpeter kaže:
slika022y.jpg


Odakle ti ova slika?
Jel to u Kranju?

Slika je sam neta, tako da ne znam,
ali i ja pretpostavljam da je iz Kranja.

Neki dan sam naišao na englesku stranicu i na njihovom tržištu su
AGT traktori u žutoj boji, žao mi je što nisam nijednog prekopirao i ovdje stavio na forum,
sad stranicu ne mogu pronaći.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Neznam ako je slika iz Kranja, čini mi se da nije objekat- stvavba trgovine baš ovakva nego jako slična ali nisam siguran. A imaju oni više trgovina pa...
Žutog AGT još nisam video.
 

Najnoviji postovi

Na vrh