• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

AGT

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
mando kaže:
zbalija,vidim da ti pratiš te male traktore.to je hobi ili posao?

mondo pozdrav!

A čuj kako da ti velim da pratim te male traktore koji su vezani na Tomo vinkovića,
zasad je to hobi, a volio bi ako Bog da bude i jednog dana posao.
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Kolika je cijena takvoga stroja?
ON je namijenjen za vinograde ili? :scratch
 
A

agt835

Guest
Kod nas je cijena sa ovom opremom 170 000 kuna (PDV u cijeni). Ja sam ovog kupio prošle godine u Danskoj za 11000 eura. Imao je 200 sati rada 2002.godina proizvodnje. Inače je ovo komunalni traktor, a meni služi za košnju i čišćenje snijega.
 
A

agt835

Guest
Na njega može ići samo prednji priključak jer bi inače morao dok radiš voziti stalno u rikverc. Ja na njemu imam frezu za čišćenje snijega. Stavio sam slike na Mehanička radionica- Mašine za čišćenje snijega-3. stranica.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Čini mi se jako dobar.
Jel ti dobro služi za ovaj posao, kako si inače zadovoljan sa njime?
 
A

agt835

Guest
Traktor radi odlično. Bilo je malo problema sa kočnicama jer mi je i kuća i moj motel na brdu. Kočnice su bile mehaničke i gotovo neupotrebljive, pa mi se jednom desilo da je uskočio u ler, pa sam se zaustavio u susjedovoj livadi. Zato sam ugradio hidraulične i to je sad za pet. Sve u svemu u odnosu na Hittnera kojeg sam prije imao ovo je Mercedes.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Super da si tako zadovoljan sa njim. A preradu kočnica sam video kako si napravil i ako koče tako dobro kako i prerada izgleda, onda je sve prva liga. ;) :D
 
A

AGRIPLUS65

Guest
slikano u prolazu



za felgu neznam jel spucala radi lose kvalitete ili loseg sofera :mrgreen:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Felga je zbog kvalitete (ili loše dimenzionirana) popucala, ista stvar i na ursusu prednje, slabije nego na 539 a dosta je teži, meni popucala i bio ljen skidat točak pa pojačat to, u oranju je otkazala poslušnost, živa pizdarija bila skinut ju (iščupat) :blackeye
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294





…ovakav model traktora mi se je najviše svidio na ovogodišnjem sajmu u Gudovcu u klasi traktora TV i njemu sličnih. Dakle radi se o traktoru slovenskog Proizvođača AGT,
A taj traktor koristi transmisiju i ostalu mehaniku od talijanskog proizvođača traktora Antonija Corarra. Motor je Lambordini 35 ks 3 cilindra hlađen tekućinom, mjenjač je potpuno sinkroniziran sa 4 brzine u brzom, sporom i rikverc hodu, dakle ukupno 8+4 mjenjač.
Traktor mi se je stvarno dopao, a nažalost nisam ga uopće slikao na sajmu, te ako jednog dana se ukaže prilika za kupnju novog biti će na popisu za razmišljanje, a i možda konačnu kupnju
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Nije loše, nije loše Željko. I meni se sviđa, pogotovo onaj bez kabine ali ako ti treba traktor svaki dan ili u svakom vremenu onda je kabina obavezna. Kad je sunčano i vruče onda ti je kabrijo najbolje i lako se ide iz i na traktor. A u zimi, kiši, u vjetru...kabina je zakon.
Inače mali traktori sa kabinom mi izgledaju ko papa mobil ali na ovome nekako ni ne izgleda loše, mogal bi se naviknut na njega.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Petre znam da nije loše,
traktor je nešto skuplji od Hittnera, Prime,
a jeftiniji od AC i stvarno mi se sviđa i mislim da vrijedi svakog €
model bez kabine je bio 13 000€, a sad koliko kabina dođe to ne bi znao.
Kako veli ako bi bila jednog dana prilika za novog bio bi sigurno u užem izboru...
Konkurencija u toj kasi je još skuplja, a prvenstveno mi se kod ostalih ne sviđa
što ima više plastike i još neke sitnice….
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
mislim da čemo sve više raspravljati o ovom traktoru ali samo da počnemo vjerovati u kvalitetu ...neka ga meni daju na test ako se pokaže dobrim kupujem i nudim ostalima ....nadam se ima takvih u agt-u koji čitaju forum i da imaju takvog sluha ta takovo što jer ja imam posla za njih preko glave i naravno gdje ih testirati kod mene če za godinu sigurno odraditi barem 1000 sati...otvorim im poslovnicu ....centar slavonije je kao stvoreno za njih male traktore velikih mogućnosti...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
56044191.jpg


02az.jpg


03aol.jpg


04al.jpg


05aj.jpg


06an.jpg


07ak.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh