• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

AGT

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
sajam20101.jpg

agromehanikaagt83540020.jpg

agromehanikaagt85040020.jpg

traktoragt835tssasinhro.jpg

traktorizajedno.jpg


surfao po internetu i pronašao još par slikica...:)
 
T

traktorist222

Guest
Ovi traktori su odlični,moj stari radi sa njim u firmi. Jedina zamjerka mu je kaj napred ima previše uvučene prednje kotače pa kad ide negde prek grabe mu prvi kotači jako lako ostanu u zraku. Traktor ima negde oko 35 konja, ali vrti malčer bez problema (mnogi jači traktori bi se kraj njega posramili). Kaj se popravaka tiče nakon tri godine rada sa njime (večinom je to bilo malčiranje trave, čiščenje snjega sa ralicom, razvažanja unutar firme i izvlačenje nešto malo drva iz šume) na njemu nije bilo nikavih kvarova,samo redoviti servisi. Taj traktorić ima nekih 1100 radnih sati. Sve u svemu staromu se jako dopal.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
dsc02412l.jpg


Ajoj :eek:, Grofe Zbalija, nemojte to. Pa vi ste oba dvojica na ralici, iskrivit če te ju! To je made in SLO :rolfer: :D :lol: ;)
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
e ***** mu pa kako su podigli ove komande ovako kvacilo je dosta visoko pa se mora izgleda dobro zakoraciti da bi se pritislo,kocnica i nekako ali kvacilo........
ovako dobar traktor a zajebu ga sa ocakom gluposti
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,292
e ***** mu pa kako su podigli ove komande ovako kvacilo je dosta visoko pa se mora izgleda dobro zakoraciti da bi se pritislo,kocnica i nekako ali kvacilo........
ovako dobar traktor a zajebu ga sa ocakom gluposti

martix ako sam dobro shvatio ti govoriš o papučici kvačila na modelu
AGT 835T/S . Pedala kvačila je jako dobro projektirano jer nede ispod poda kako je kod modela Tv, i sl. i npr. kad upadneš u brazdu između sa oba korača možeš bez problema pritisnuti, za razliku kod TV... i tu dajem jedan veliki +,
bilo bi pametno da na sličan sistem i naprave sa pedala od kočnica, npr. da "prekopiraju" sistem od IMT 539...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,292
dsc02412l.jpg


Ajoj :eek:, Grofe Zbalija, nemojte to. Pa vi ste oba dvojica na ralici, iskrivit če te ju! To je made in SLO :rolfer: :D :lol: ;)

Petre to je bio test, ako se iskrivi da možemo pljuvati po njemu
:finga::finga::finga:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
martix ako sam dobro shvatio ti govoriš o papučici kvačila na modelu
AGT 835T/S . Pedala kvačila je jako dobro projektirano jer nede ispod poda kako je kod modela Tv, i sl. i npr. kad upadneš u brazdu između sa oba korača možeš bez problema pritisnuti, za razliku kod TV... i tu dajem jedan veliki +,
bilo bi pametno da na sličan sistem i naprave sa pedala od kočnica, npr. da "prekopiraju" sistem od IMT 539...

ma kod tome je to cisto sranje prepravio bih ja to ali ima puno posla

ok uredu je nezapinje za zemlju ali je previsoko pdognuta pa doje skoro do koljena
u imt je to odlicno uradjeno
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,292
ma kod tome je to cisto sranje prepravio bih ja to ali ima puno posla

ok uredu je nezapinje za zemlju ali je previsoko pdognuta pa doje skoro do koljena
u imt je to odlicno uradjeno

ja ne znam koji ti dio nisi mislio prepraviti na traktoru ili napraviti priključak,
ali ne možeš ili ne nabaviš jer nemaš vremena, pa što pričaš stalo da budeš to napravio, ovo prepravio, ili nešto nabavio kad nemaš vremena i sl..
sa tom pričom si već dosadio narodu…
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
xexexexe mozda jesam ali ovde sam sigurno upravu

dakle treblao bi podici papucicu iznad ploce ali kad je podignes treba je na nesto nasloniti a kad je na to nesto naslonis treba joj hod i to dobar hod,a kad to sve napravis to dodje visoko i nezgrapno a onda se sjedi kranje neudobno jer nemas gdje nogu zakacit a da to opet napravis nemas mjesta jer je tomo mali,itd hiljadu problema,moj priajtelju sve sam jato razmatro jer sam bas zbog tog problema na tomo vinkovicu zamalo glavu izgubio,desil ose to da se grana u sumi ugurala izmedju ploce i papucice kvacial i odvojila kvacilo,a traktor u strani pogurala ga prikolica kocnice su bile dobe ali ga nisu mogle zasutaviti sreca te je posle 20 metara bio lager na ko msam se zaustavio,posle toga sam mnogo o tome razmisljo a prije uopste nisam,ali sam svejedno dosao do zakljucka da bi kad to preradio dobio jos gore
i na kraju najjaci argument
pa kad to nije fireman preradio onda kako bi tek ja,(fireman ako citas ovo neljuti se)
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Vuča drva AGT 835 t 3.dio

OVO VRIJEDI POGLEDATI!!! :) :D

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=odkzSWc0EDk&NR=1[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ba0AJbcOeXQ&NR=1[/YT] 1.dio

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Yg4KWJKIxIE&feature=related[/YT] 2.dio
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
i na kraju najjaci argument
pa kad to nije fireman preradio onda kako bi tek ja,(fireman ako citas ovo neljuti se)

He he, a zašto da se ljutim? Ovo uzimam kao pohvalu.

A ovaj u videu, taj ima da rasturi AGTjca za dva dana. Ovakve šofere vole u tvornici ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,804
Vuča drva AGT 835 t 3.dio ...

Vraniću, nemoj pokazivati ovakve videe iz sigurnosnih razloga.
Ovom tipu treba kaciga a on ju nema :) :D :D
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,606
Dođe mi da zaplačem kad vidim kaj ovaj lik radi od traktora,treba ga šibom :butthead:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
He he, a zašto da se ljutim? Ovo uzimam kao pohvalu.

A ovaj u videu, taj ima da rasturi AGTjca za dva dana. Ovakve šofere vole u tvornici ;)

ma znam ja da se ti neljutis uglavnom tesko je to prepraviti jer nema se prostora kakvo je tako je, to ja i zbaliji objasnjavam,ali opasno jest vec sam objasnio kako je meni bilo

a ovaj sa ovim agt-om ,nemoguce je da taj traktor opstane i da radi znam i ja traktor lomiti ali ovako nikad
 

Najnoviji postovi

Na vrh