• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ajkula

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
hvala kolege na ljepim željama,ma mene ne može promijeniti nijedna partija ni stranka:gitarist::gitarist::gitarist:,jesam mali al sam zajeban i poštivam svakog normalnog čovijeka bez obzira na vjeru ,živjeli vi meni:partyman::partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
HVALA,HVALA,:partyman::partyman::partyman:,idemo dalje ali laganini:gitarist::gitarist:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Sretan rođendan,puno zdravlja i sreće,drugo si sam priskrbi.:partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Sve najbolje povodom rođendana šta nebuš okrenul rundu kod Đurđe ja te tam čekam ..:partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
HVALA svima od reda na ljepim željama i pozdrav šaljem od do i odo ja u krpe:partyman::partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da se i ja priključim čestitarima. Sretan rođendan Ajkula :partyman:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Malo kasnim , ali poslovi , vrućina , poslovi , vrućina i tako u krug ,,,

Sretan rođendan , puno zdravlja , sreće , novaca , i hladnog PANA u ladovini :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav ekipi,konačno proradio komp ,onaj bilmez koji ga prvi instalirao komp nije napravio dobru zaštitu i sve je crklo ,nemam niti jedne slikice na kompu,sutra idem u grad i uzimam jedan stik da mene više nikakvi paraziti ne brišu,vidim da ima nekih natezanja pa bude zanimljivo ponovo među ekipom,pozdrav svima do navečer pšenica čeka sijanje:partyman::partyman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No Ajkula,već sam pomislila da te više nema među živima.Drago mi je što nije ništa lošega u pitanju.Ej,ako ti se slučajno umire,radim krasne grobne aranžmane.Baš sam jedan jučer napravila.Evo,za prijatelje besplatno.Može i vjenčani ako ti bolje paše ženiti se.Ali grobni mi nekako više leže.:rolleyess::rolleyess::partyman:Kada odlučiš što želiš,samo javi.:weedman::lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Želiš li uči u krug odabranih?Za nadgrobne.Za vjenčane mi nekako i nisi.Sam si se izjasnio na drugoj temi.:?:roll::lol:

hvala lijepo,a i ne mislim se vjenčat još jednom....:mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
hvala lijepo,a i ne mislim se vjenčat još jednom....:mrgreen:

E,kažu ljudi-nikad ne reci nikad.Ako ti se slučajno ukaže potreba,a i uspiješ naći neku,ja sam tu sa cvijećem.Bidermajer,želiš od liziča,želiš od kala,miješano,liatrisa,traheliuma.Koje ja sve talante imam....
 

Najnoviji postovi

Na vrh