• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Akumulatorska prskalica

Raptor

Član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
97
Pozdrav,
da li ima netko akumulatorsku prskalicu? Treba mi za špricanje krumpira cca 1 ha max. Znači 3-4 sata rada u komadu min.
Ima dosta toga šta se na facebooku prodaje, ne znam da li to uopće valja.. Npr. ovo: AKUMULATORSKA TLAČNA ŠPRICA-16 L

jocc

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
229
Ima ih nekoliko kod mojih prijatelja i svi su zadovoljni s njima, ja osobno imam od villagera već tri sezone i super radi. Po papirima piše da sa jednim punjenjem izdrži 160 litara, ja sam koristio do 100 i nikad nije baterija se za to ispraznila

zwer

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,368
I kod mene jedna doma....

Isprazni 3 šprice i još je baterija preko pola....

AirBoX

Dobro znana faca
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
1,176
Jep, ja od sprdnje kupio onu poljsku, ne znam joj ni ime. Mislim da je Solax ili tako nesto, ugl. Supergoldy schema.

Predvecer prskam korove s njom u vinogradu i prskam cca 3 - 4 sata u komadu. Sve radi u najboljem redu, nisam ni ocekivao da ce tako raditi...

Davidsed

Novi član
Tu od
20 Stu 2019
Poruka
3
Imam ja 2 komada tih sa facebooka.jedna solax,jedna neki hb.sa solaxom sam potrosio oko 160 litara vode sa jednim punjenjem i mogla je sigurno jos 30ak litara
Za tu cijenu se ne može bolje naci
Kvaliteta spricanja u rangu sprica od 100€+
Koristio sam i jedne i druge

Najnoviji postovi

Na vrh