• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Al se nekad dobro jelo ...

B

baca Iva

Guest
POSLASTICA ZA RATARKA

Evo, baja, premda si več večero moš se zasladit i vim starovirskim kolačima, jer vidim da u tvom jelovniku imaš slatka.

URL=http://imageshack.us] Obrisan neispravan link. [/URL]


Obrisan neispravan link.

Al ako možda držiš dijetu (znam daj vo vic:Slavonac drži dijetu, hahahaha!) ti pojedi samo jednu

Obrisan neispravan link.

Neka ti je uzdravlje!
 
R

Ratarko

Guest
Uuu , njama njam za sve ove zadnje slike :D
Buduči da nisam ništa večerao , sada sam opasano gladan .
 
F

Fleki

Guest
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM, njam, njam, njam, njam, njam. :shock: :shock: :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Sline mi teku, sram te bilo RATARKO :wink: , upravo sam u nočnoj smjeni pa bi mi dobro došao jedan takav. 8)
 
R

Ratarko

Guest
Fleki kaže:
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM, njam, njam, njam, njam, njam. :shock: :shock: :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Sline mi teku, sram te bilo RATARKO :wink: , upravo sam u nočnoj smjeni pa bi mi dobro došao jedan takav. 8)

Heeej , lakše malo , sve češ sam pojesti koliko mljackaš , hehe :wink: :lol:
Sutra je kirvaj u susjednom selu pa je stric pekao pečenku za jednog njegovog prijatelja tako da nismo ništa smijeli jesti , jedino smo umakali kruha u mast dok je bila vruča :( ali i to nije bilo loše .
 
B

baca Iva

Guest
Ta kaki loše, Ratarko. Ja njekad više volim umakat, mislim kruva u mast od pečenke, no jest meso. Doduše kad je kožica vako lipo reš ispečena onda bi eto jeo masnog kruva i kožice. A znaš nam otvorit apetiti, svaka ti čast.
 
P

Picek

Guest
Ratarko kaže:
Picek - PMT kaže:
jel to krušna peč?

Da evo je ponovo , voli se fotografirati :D
pa zar nije grehota prase u krušnoj peči peči na ražnju? :?
to se stavi u tepsije i da vidiš 8)
 
R

Ratarko

Guest
Picek - PMT kaže:
Ratarko kaže:
[quote="Picek - PMT":f3df1]jel to krušna peč?

Da evo je ponovo , voli se fotografirati :D
pa zar nije grehota prase u krušnoj peči peči na ražnju? :?
to se stavi u tepsije i da vidiš 8)[/quote:f3df1]

Mi pečemo uvijek na ražnju , ne samo mi nego i ostali ljudi na ovome području . Tepsija nam služi samo da pokupi ulje koje se cijedi .
 
B

baca Iva

Guest
[/quote] Mi pečemo uvijek na ražnju , ne samo mi nego i ostali ljudi na ovome području . Tepsija nam služi samo da pokupi ulje koje se cijedi .[/quote]

Ta kako ulje, Ratarko. Mast!
 
R

Ratarko

Guest
A ja često fulam jednu ključnu riječ u tekstu i eto problema :oops:
Naravno da je mast kada se ohladi ali dok je u tekučem stanju ja ju zovem ulje , ma bitno je da se razumijemo uz manje trzavice :D
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
R :lol: :wink: Ratarko pa vi nemate masne svinje nego uljne, to nova sorta svinja takve mogu jest i oni koji ne smiju masno :lol:
 
R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
R :lol: :wink: Ratarko pa vi nemate masne svinje nego uljne, to nova sorta svinja takve mogu jest i oni koji ne smiju masno :lol:

Hehe , ne puštate vi mene :lol:

Za Ratarka ( znači seljačina i poljoprivrednik ) je mast ono što se maže na kruv odnosno ono što natrpam u mazalicu pa podmazujem plug a ulje je ono što teče van iz pečenke u peči kao i ono što ide u motor i mjenjač :D :lol: :lol:

Možda da to ulje/mast iz one tepsije stavim u Sisu motor na MF-u , al bi mirisalo kud ja iđem :idea: :lol:
 
Na vrh