• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
ko je skrenu sa teme pita sam odakle je covjek a onda je zj se izrazio kako nije mislio,ja tu nevidim skretanje sa teme a i nisam bas primjetio da to radite nekom drugom,mozda vas ovi crveni malo gone da tadite svoj posao koji vrlo lose radite...

zj izvinjavam se i ja tebi na mom malo burnijem reagovanju

puknuti
potpuno si u pravu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,720
Oprostite svi, ja sam zasral...
Nego, Antonio Carraro...čeka
ajmo dalje
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Molio bih da se stane sa ovim.
matrix,ne upozoravam samo tebe nego sve...
puknuti,ja ispravljam što vidim,ja ne drpam,ja sam to napisao sa najboljom namjerom,nemogu ja pratiti sve teme i sve ispravljat,btw,nisam jedini moderator i nitko mi ništa ne naređuje...

mozda vas ovi crveni malo gone da tadite svoj posao koji vrlo lose radite...
Za ovo ču te zamolit da mi obajsniš na pp.

Kako ZJ kaže,nastavite sa temom...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Cijeli ovaj moj tj. onaj gore post se odnosi na ovu temu .
Nisam napisao da drpaš nego drapaš
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
dobro dobro prelazimo na temu

od svih ac ovaj mi se najvise svidja
antonio_carraro_trattore_tgf_1_600.jpg

a ovo rjesenje sa tegovima ipolozaj i sam izgled mi se posebno dopada mozda nesto slicno uradim na sovm tomici

Antonio%20Carraro%20TGF%209400_2.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,720
Nema više te pile u ponudi. Sad je 3800 serija (Yanmar unutra), a slike sam prije postavil pod TV.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
ZJ kaže:
Nema više te pile u ponudi. Sad je 3800 serija (Yanmar unutra), a slike sam prije postavil pod TV.

Ma meni i nije bitne čiji je gore motor preveć, samo da nije Kina, Indija i sl.,
a ke se tiče Japanaca ok puno su tiši i kultiviraniji od Lambordinija i sl., još
da imaju zrakom hlađen motor više bi mi se sviđali
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
evo ja sebi za carrara narucio kiler ulja i flandu neka se hladi kad mu je vruce....
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Orsic kaže:
evo ja sebi za carrara narucio kiler ulja i flandu neka se hladi kad mu je vruce....


Orsic to je originalno za LDA 673 ili jer to uopće nisam vidio u katalogu dijelova za taj motor???
Koliko si to platio i gdje se to spaja ima već pripremljene izvode ili treba nešto kemijati?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
To je orginalno za tržište s tropskom klimom :lol:
Mora da si to naručio iz Camerona :scratch ;)
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
kupio sam u engleskoj,kosta ti nekih 600kn do hr,ova flanda ti dode izmedu filtera i nosaca filtera ulja,imas to u katalogu za taj motor ali ti kosta flanda 970kn +pdv i kiler 2400+pdv
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ajd molim nabaci koju sliku od montaže da vidimo kako si to izmontirao i kako izgleda.
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
pozdrav ljudi

dali netko možda zna gdje bi mogao pronaći polovni Antonio Carraro? Koliko sam gledao po oglasnicima u Hrvatskoj uopće nema ponude polovnih kao ni sličnih traktora tipa ferrari,goldoni, pasquali...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Prijatelju VranicD pozdrav i dobro došao na poljoprivredni forum!

slike su za 5+, samo ih moraš da stavljaš između Img kartice da bi bile vidljive odmah.
Samo moraš da staviš Img karticu


Za sve nejasnoće daljnje javi mi se sa privatnom porukom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh